БК "Черкаські Мавпи" - МБК "Київський Будівельник". Коментарі до гри

Друга товариська гра почалася більше нагадуючи тренування команд. Ну, може, відповідальні тренування.

Команди обмінялись уколами. 4 очки від “Будівельникa” та триочковий від “Мавп”. Дуже цікаво слухати коментарі тренерів, які при порожньому залі добре чути. Бас Арсіча звучить особливо виразно.

Помиляється пофарбований Ярутіс, і “Будівельник” веде 8:3. Ярутіса міняють на Маклінтона. Одразу після цього Марковіч фолить у захисті і вже 10 очок у “Будівельникa”. Чековскі закидає з-під щита, але одразу фолить у захисті.

“Мавпи” в атаці часом явно не розуміють одне одного. Маклінтон втрачає м’яч і Колеман зі знущанням забиває два очки. Дарен одразу ж  фолить і явно не розуміє рішення молодого судді. Колеман реалізує тільки один штрафний.

Едвардс згадує, що він таки центровий і закидає у своєму фірмовому стилі.
“Мавпи” багато фолять у захисті. Натомість, тренер “Будівельникa” хвалить гравців за гарний захист.

З комбінаціями у “Мавп” виходить не завжди, проте гра Чековскі на заслонах дозволяє черкаським гравцям грати індивідуально. Один із таких проходів Лебедєва закінчується результативно.

Атаки “Мавп” розсипаються об захист киян. Гравці змушені кидати з незручних позицій.
Марковіч не реалізує два штрафних. Що це, стара хвороба гри з тим же “Будівельником”? Мірослав ще і втратою в атаці відмітився.

Протягом однієї хвилини Едвардс оформлює 2 очки і блок-шот, вміло користуючись своїм зростом.

13:27 на користь “Будівельникa” це підсумок 1 чверті, яку “Мавпи” програли за усіма статтями. Недбала гра у захисті та нескоординовані дії у нападі дозволили киянам закинути у два рази більше очок. До того ж, приблизно 10 очок “Будівельник” закинув зі штрафних.

Другу чверть “Мавпи” розпочали трьошкою від Лебедєва. “Будівельник” особливо щільно грає в захисті при  комбінаціях Мавп, де заключною ланкою є високий Едвардс.

Вже 4 хвилини “Будівельник” не може закинути. При чому і “Мавпи” не фолять! Едвардс продавлює оборону суперників. Без фолу “Будівельник” не в змозі зупинити американця. Тренер “Будівельникa” критикує команду за те, що вони віддали ініціативу. “Мавпи” скорочують відставання до 21:27. Тепер фолить більше “Будівельник”, і їх тренер попереджує про це гравців, що виходять на заміну.

Розігрався Лебедєв. Його спроба із-за дуги вдала. Уже в наступній атаці він повторює свій успіх.

“Будівельник” таки закидає психологічно важливі 2 очка. 27:29 на користь киян. Черкаси зрівнюють рахунок. “Будівельник” відповідає трьошкою.  Лебедєв повертає борг, і оформлює іще три очки.

Чековскі відмітився двома нереалізованими штрафними та сваркою із суддею. За 1 хвилину до кінця другої чверті “Мавпи” ведуть 35:34.

Друга половина закінчується з рахунком 37:34. “Мавпи” виграли цю чверть 22:7.

"Будівельник" знову не може закинути протягом 3 хвилин, тоді як “Мавпи” закинули вже 9. Відмітився трьошкою Маклінтон. Марковіч результативно завершує контратаку. Хвилиною пізніше серб влучає із середньої дистанції. В наступній атаці Резвін закидає трьошку зі складної позиції. Секунд через 15 Лохманчук карає “Будівельник” за помилку. Едвардс добряче працює під своїм щитом.

Схоже весілля позитивно вплинуло на Ревзіна – шикарний слемданк у виконанні захисника Черкас. І на сім’ю сили є, і на команду. Окрема подяка дружині Павла!

62:40 – результат після 3 чверті.

На початку 4 чверті Лохманчук перехоплює м’яч, і в результаті глядачі бачать точну копію красивого слемданка Рєвзіна, який у наступній атаці закидає триочковий. Паша дуже щільно відпрацьовує у захисті, часто перехоплюючи м'яч. Весілля таки хороша річ!

У суперників активні Неруш та Степанишин, через яких будуються атаки “Будівельника” (даруйте за тавтологію). Високий Орленко якось незграбно поводиться у трисекундній зоні. Взагалі, великі гравці “Будівельника” провели свій не найкращий матч.
Лебедєв тільки-но виходить на майданчик і закидає 2 очки. Андрій грає грамотно, результативно і мало фолить.

Деякі атаки "Мавп" взагалі приклад бездіяльності оборони суперника. Едвардс спокійно вколочує м’яч після передачі Чековскі.

У суперників хочеться відмітити маленького Балашова, який робить на полі багато роботи та і періодично закидає “Мавпам”. Два триочкових підряд під кінець зустрічі.

На поле виходить Макс Канате, який у першій своїй атаці хибить. Йовіца Арсіч дає можливість пограти гравцям дублю Шевченку та Козловцю.

Кумедною вийшла ситуація, коли гравець дубля Максим Пархоменко вийшов на майданчик у майці з номером 13 та прізвищем Андрюкайтіс. Фани одразу почали скандувати “Андрюкайтіс, Андрюкайтіс”, що дуже розсмішило зазвичай спокійного і незворушного Мартінаса, який не брав участі у цій грі. Навіть головний тренер “Мавп” посміхнувся.

86:65, і звучить фінальна сирена.

Реванш вийшов непоганим. Проте, програна перша чверть та немобільний захист черкаської команди це ще один дзвіночок перед відповідальними іграми Суперліги, які “Мавпи” просто не мають права програвати.