Черкаські Мавпи в боротьбі поступилися Дніпру

Суперкубок. Другий матч

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро – Черкаські Мавпи 80:75 (17:19, 21:20, 17:20, 25:16)

Дніпро: Тимофеєнко 19 + 5 перехоплень + 4 підбирання + 3 передачі – 2 втрати, Мішула 16 + 5 передач + 5 підбирань – 2 втрати, Ревзін 15 + 9 підбирань + 2 перехоплення + 2 передачі, Закурдаєв 10 + 6 підбирань, Кушніров 4 + 5 підбирань + 2 передачі – старт, Шундель 9 + 2 передачі – 3 втрати, Натяжко 3 + 2 підбирання. Прокопенко 3 + 6 підбирань + 3 передачі – 2 втрати, Сізов 1 + 4 підбирання

Черкаські Мавпи: Конєв 6 + 5 підбирань, Липовцев 6, Янг 5 + 5 підбирань + 4 передачі + 2 перехоплення – 4 втрати, Кольченко 4, Скапінцев 2 – старт, Коуклі 27 + 10 підбирань + 3 передачі, Кобець 13 + 3 передачі, Чумаков 7 + 3 підбирання, Артамонов 3 + 6 передач, Ткаченко 2

Перший матч – 101:76

Статистика матчу

Хід матчу

Перша половина гри, яка після першого матчу умовно починалася з “+25” для Дніпра, вийшла рівною, про що свідчив і рахунок на табло, і статистичні показники. Команди раз по раз міняли одна одну в ролі лідера, але трохи вдаліше кінцівку другої чверті провели саме гості, які виграли половину за символичної 1-очоковї переваги. Суперники робили небагато втрат, грали достатньо обережно, але відсоток влучань був не ідеальним в обох колективів. Щодо індивідуалій, то тут варто відзначити капітана господарів Тимофеєнка, який вже до великої перерви набрав 13 очок, та Коуклі, який відзначився 14 очками за майже безпомилкової гри в атаці.

Саме американський форвард повів за собою Мавпи і у третій чверті. Коуклі за десятихвилинку набрав 11 очок, демонструючи відмінну взаємодію з Янгом – пік-н-роли американських легіонерів стали проблемою для команди Журавльова, який відреагував тайм-аутом. Після "хвилини" Дніпро оформив ривок 7:0 за рахунок очок Ревзіна, Натяжка та триочкового Мішули, але другу половину десятихвилинки все ж таки краще провели Мавпи, які отримали 4 бали переваги перед заключним відрізком гри.

За рівного рахунку на екваторі четвертої чверті два триочкових у виконанні Закурдаєва та Тимофеєнка відправили гостей на тайм-аут, після якого підопічні Міхельсона відповели своїм ривком 7:0. Але цей спурт виявився останнім для Мавп: Коуклі та Чумаков залишили майданчик через перебір персональних зауважень, а триочковий Мішули за півтори хвилини до фінальної сирени фактично поставив крапку у першому в історії Суперкубку України.

Дніпро після надвпевненої перемоги у першому матчі виграв у Черкаських Мавп і другий раунд протистояня – 80:75. Гості зуміли нав’язати локальну боротьбу, але гандикап Дніпра після першого поєдинку на загальну ітригу шансів не залишив.

За цифрами кращим у цьому матчі став форвард Мавп Кріс Коуклі, який набрав 27 очок (12/14 двоочкових, 3/3 штрафних) та зібрав 10 підбирань (3 у нападі), а його рейтинг ефективності склав 37 балів.

У Дніпра усе більш командно: Тимофеєнко до 19 очок додав 5 перехоплень, 4 підбирання та 3 передачі (РЕ 22), Мішула набрав 16 очок, зробив 5 передач і 5 підбирань, а найефективнішим став Павло Ревзін, в активі якого 15 очок, 9 підбирань 8(!) з яких на чужому щиті, а також 2 передачі та 2 перехоплення (РЕ – 23).