Дублери «Мавп» обмінялися перемогами із лучанами

У рамках чергового туру Вищої ліги на домашньому майданчику «Черкаські Мавпи»-2 обмінялися перемогами із командою «Старий Луцьк-Університет».

У першій грі, в п’ятницю, черкащани мінімально поступилися гостям 75:78 (детальна статистика ТУТ).

Протягом всього поєдинку тривала рівна гра. Лідер в матчі змінювався 9 разів, а на останню перерву команди взагалі пішли за рівного рахунку. Проте все ж лучанам вдалося краще відіграти останню чверть і таки виграти матч.

22 очка черкащанам приніс Нікіта Руслов, 19 у Максима Дейни, ще 9 – у Нікіти Воєводи.

Уже наступного дня у суботу «Мавпи» здобули переконливий реванш 84:65.

Команди знову видали рівну боротьбу в першій половині зустрічі. Але цього разу після перерви черкащани змогли відірватися в рахунку і довести гру до переконливої перемоги.

Знову суттєво допоміг десант з першої команди. 21 очко в активі Нікіти Воєводи, 15 у Нікіти Руслова. Ще 13 балів команді приніс Максим Дейна, а Ігор Сергєєв назбирав дабл-дабл – 11 очок + 10 підбирань.

Ігри наступного туру дублери «Мавп» проведуть 17-18 листопада проти івано-франківської «Говерли».

Едуард Скрипець, тренер команди:

«У перший день, на жаль, ми програли. Пропустили в останні атаці триочковий від суперника. Не дуже добре вийшло. Загалом по грі були моменти, в яких ми не впоралися із Салтовцем і Швагринським.

Наступного дня ми врахували помилки і впевнено виграли. Нам суттєво допомоги хлопці із Суперліги Руслов та Воєвода. Крім того, наші високі добре зіграли і втримали Салтовця».