«Мавпи»-02 привезли одну перемогу із столиці

«Черкаські Мавпи»-КДЮСШ-1 зіграли три поєдинки в столиці в рамках чергового туру ВЮБЛ серед юнаків 2002-го року народження.

У першій грі черкащани поступилися господарям майданчику КСЛІ-КИЇВБАСКЕТ 53:100.  Команди рівно розпочали гру. У першій чверті «Мавпи» навіть вели в рахунку, але надалі суперник зумів відірватися і в останній чверті довів рахунок до розгромного.

20 очок черкащанам приніс Артур Назаренко, 16 - Владислав Якименко, 13 – Олександр Харсун.

У наступній грі «Мавпи» здобули дебютну перемогу в цьому сезоні, обігравши СДЮШОР-2 з Полтави 76:68. Черкащани захопили лідерство в кінці другої чверті і довели гру до підсумкової перемоги.

Відзначимо блискучу гру Артура Назаренка, який приніс команді 39 очок і додав до них 18 підбирань. 23 очки в Харсуна, 12 - у Якименка.

На третій ігровий день «Мавпи» поступилися київському СДЮШОР-Хижаки 66:100.  Після першої чверті черкащани відпустили суперника на -20, надалі не змогли наздогнати киян.

24 очки здобув Артур Назаренко,  18 у Якименка, 14 пунктів набрав Вільямс Ткаля.

Після 6 зіграних поєдинків «Черкаські Мавпи»-КДЮСШ-1 посідають 7 сходинку в своїй групі, маючи в активі 1 перемогу. Лідирують тут КСЛІ-КИЇВБАСКЕТ і збірна Харківської області.

Володимир Чурсін, тренер команди:

«2002-й рік – випускний і він завжди проблемний. Така ж проблема була торік в нашій команді 2001-го року народження. Діти готуються до вступу в університет. Інколи не можуть поїхати, бо, наприклад, ідуть до репетиторів.

Цьогоріч ми додаємо до команди 2003-й рік народження. Я б із задоволенням взяв на цей тур Голєнкова чи Крутогуза, але тур був у будні дні, коли вони вчилися, а потім відразу в хлопців тур по 2003-му році. Тому ми поїхали неоптимальним складом.

Ми грали із сильним суперниками. Полтаву обіграли. Дуже добре зіграв Артур Назаренко, який проявив себе як лідер. На жаль, Рідько не брав участі в цьому турі: у нього розрив меніска, півроку буде відновлюватися. 

У цілому результатом я незадоволений. Але ми будемо намагатися максимум витискати із команди і спонукати гравців до прогресу. Радує гра Назаренка і Якименка. Варто пам’ятати, що головна задача юнацьких команд - давати гравців для команди Вищої ліги».