Київ-Баскет - Черкаські Мавпи. Напередодні гри

Розв’язка чвертьфінального протистояння у Кубку України відбудеться у Києві.

Анкета гри:
5 січня, 14:00
Київ, СК «Меридіан»
«Київ-Баскет» 
– «Черкаські Мавпи» 
Результати першого матчу – 91:109
Онлайн: OBOZ TV, ТРК «ВІККА»


Перший матч у 2019-му році для обох команд. 2018-ий рік «Черкаські Мавпи» і «Київ-Баскет» завершували у Черкасах. Кілька тижнів тому підопічні Максима Міхельсона неочікувано впевнено здолали колектив Євгенія Мурзіна.

Чому неочікувано? Оскільки до цього 
«Мавпи» практично без шансів поступилися киянам - 51:90. Однак перегрупуватися після такого результату черкаські баскетболісти зуміли досить швидко й поквиталися за той розгром. Перший матч 1/4 фіналу «Мавпи» виграли з рахунокм 109:91.

Заділ у 18 очок можна вважати комфортним перед другим матчем. У Києві «Мавпи» матимуть прийнятну фору. Однак «Київ-Баскет» вже продемонстрував цього сезону, що може з переконливим гандикапом перегравати «Мавпи». Цього і потрібно остерігатися.

Минулого сезону «Мавпи» не грали у Фіналі чотирьох, тому зараз прагнутимуть виправити цю ситуацію. Наприкінці року Максим Міхельсон говорив про необхідні зміни у складі команди. Клуб вже встиг підсилитися американським форвардом Ніксом Таваріаном. Але допомогти у матчі з «Київ-Баскетом» він не зможе.  Тому черкасці сподіватимуться на тих, хто є.

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»:
«Це Кубок і різниця здобута лише в одному матчі не варта загального успіху! Завтра другий матч і все вирішуватиметься там. Насправді ми програли у стартовому періоді нещодавної гри у Палаці Спорту «Київ-Баскету» більше ніж маємо перевагу зараз. За для виходу у Фінал чотирьох потрібно битися і у другому матчі. 
У нас була пауза у тренуваннях, я про неї говорив, ми поновили роботу лише 2-го січня. З одного боку я дещо переживаю через це, але з іншого – нам ця пауза була просто необхідна. Хлопцям потрібен був перепочинок від баскетболу. Нас спіткала велика кількість травм та мікроушкоджень за дуже короткий проміжок часу. Є проблеми зі складом і на сьогодні…. Але думаю, що більшість з тих на кого розраховуємо завтра зможуть зіграти у Києві».