Мавпи проти Одеси: перед грою

 
Анкета гри:

13 березня, 19:00
Черкаси, ПС «Будівельник»
«Черкаські Мавпи» – «Одеса»
Результати цього сезону – 2:0 на користь Мавп. 
Трансляція: ObozTV, mavpabasket.com, facebook FBU. 

Квитки на гру

    Черкаські Мавпи зустрічаються з командою Олега Юшкіна в битві за сьому сходинку турнірки. 
На папері Одесу можна вважати зручним суперником для команди Максима Міхельсона, адже це єдиний клуб, який цього сезону не виграв жодного з двох матчів у нашого клубу.

   Проте, на ділі ситуація насправді дещо інакша. Справа в тому, що Одеса два місяці тому і зараз - це дві різні команди. На початку весни клуб із Південної Пальміри підсилився двома якісними американцями: плеймейкером та шутером, які вже довели в Фіналі чотирьох Кубку України, що можуть робити різницю на паркеті. 

    Немає сумнівів, що черкаський клуб підійде до цього матчу в повній бойовій готовності, адже на кону сьома сходинка турнірної таблиці, яку наразі посідає наш суперник, а у разі перемоги - туди зможе піднятися наш клуб. 

    Черкаські Мавпи проводять дуже насичений відтинок сезону, та грають свої матчі ледь не кожні три дні у зв'язку з перенесеннями ігор національної першості в жовтні, пов'язаними із виступами клубу в Єврокубках. 

   Тож саме зараз час зібратися, та показати всій Україні хто є Чемпіон. Для цього команді потрібна підтримка кожного вболівальника в ПС "Будівельник".
 
Придбати квитки на гру, аби уникнути черг на вході та зекономити власний час, можна за посиланням.