Черкаські Мавпи програли Політехніку

Команда Володимира Коваля відіграла хороший матч та більшість часу вела в рахунку, Черкаські Мавпи ж були в ролі наздоганяючої команди.

За 7 секунд до фінальної сирени господарі виконали перехоплення та мали шанс перевести гру в овертайм, але допустили втрату, що дозволило гостям спокійно довести гру до третьої перемоги в сезоні над черкаським клубом.

Хід гри:
Бігмен Мавп Крістофер Коуклі виграв стартове вкидання у свого харківського опонента та одразу помчався в атаку, проте перша атака американця цілі не досягла. Що не можна сказати про дві наступні: Руслан Отверченко двічі успішно асистував на Коуклі, який і набрав перші 4 бали для своєї команди. У Харкова ж відповідали власними кидками Рочняк та Кромер. Загалом команди демонстрували цікавий та дуже рівний баскетбол, про що свідчить те, що за стартові 4 хвилини гри лідер в матчі змінився двічі, а ще три рази рахунок був рівний. Завершився перший період за рахунку 26:25.

На старті другої десятихвилинки політехи спробували організувати ривок, що їм і вдалося, проте Максим Міхельсон вчасно випустив на паркет свого молодого бігмена Дмитра Скапінцева, який здобув 4 бали поспіль та зрівняв рахунок. Проте, дуже швидко команда Володимира Коваля знову зуміла збільшити свою перевагу, а надзвичайно ефектну крапку в періоді зумів поставити Ілля Чугунов, який за 0.5 секунди до завершення чверті встиг прийняти м’яч та виконати триочковий кидок зі своєї триочкової лінії, який досяг цілі! 43:51 для гостей після першої половини гри.

В третій чверті Мавпи зуміли в кінцівці скоротити відставання до мінімуму за рахунок вдалих атак з периметру, проте на останній хвилині гості знову перехопили ініціативу та віддалилися на комфортну відстань.

Проте, черкасці мали шанси й надалі. За 5 хвилин до завершення основного часу гри тепер форвард Дмитро Липовцев з кута своєю фірмовою трьохою з відхиленням зрівняв рахунок, але хакрів’яни знову не вимкнулись із боротьби.

Дуже близько були гравці обох команд аби зіграти додаткові 5 хвилин, проте на останніх секундах Мавпи, після перехоплення суперника, припустилися прикрої втрати та програли цей матч.