"Черкаські Мавпи-Графія" - "СДЮШОР-2-95" (Одеса)

На поєдинок з командою "СДЮШОР-2-95" (Одеса) "Черкаські Мавпи-Графія" вийшли у доброму гуморі. Причин тому декілька. Це і виграні попередні ігри, бойовий настрій та хороший фізичний стан команди.

Показово, що "Графія" веде боротьбу на майданчику починаючи з перших секунд гри і до самої фінальної сирени. Цей матч не був винятком. Хлопці так потужно почали, що гості дещо розгубились. Як результат, одесити не закинули жодного м’яча, в той час, як "Графія" накидала 18. В першій чверті черкасці показували просто відмінний захист, як командний, так і індивідуальний.

З іншого боку такий розвиток подій дещо розслабив господарів майданчику, чим і скористались хлопці з Одеси. У другій чверті вони таки почали закидати. Проте, "Графія" не збавляла обертів у нападі. Черкасцям особливо вдавались кидки з середньої дистанції та триочкові. Ну, і звичайно не одійшлось без фірмових проходів у виконання центрового Мазура та важкого форварда Білоуса, які на двох закинули більше 30 очок.

Традиційно, третя та четверта чверті пройшли при повному домінуванні на майданчику черкаської команди, і рахунок 76:29 є логічним завершенням другої гри "Графії" в п’ятому турі ВЮБЛ.

В цьому матчі 16 номер "Графії" Антон Білоус набрав більше 20 очок. Ми поспілкувались з ним після гри.