Бояркін та Руслов допомагають ЧНУ переграти Харківський політехнічний інститут

У Черкасах стартував фінальний етап Студентської баскетбольної ліги України у групі Б. На паркеті ПС "Будівельник" протягом трьох днів грають виші із Харкова, Львова, Миколаєва та Черкас.

Місцевий колектив Черкаського національного університету фактично повністю укомплектований гравцями "Черкаських Мавп". Сьогодні, у першому матчі черкасці зустрічалися із командою Харківського політехнічного інституту, у складі якої чимало гравців "Політехніка".

Команди провели насичений хорошою боротьбою матч. Обидва суперники діяли на високих швидкостях та не відпускали один одного в рахунку. Почали краще гості, які повели з рахунком 2:9. Втім поступово гравці ЧНУ оговталися і ще до кінця першого періоду скоротили відставання до мінімуму, а в другій 10-хвилинці вийшли вперед.

Протягом більшої частини матчу підопічні Едуарда Скрипця були попереду на кілька володінь. Атаки команди розганяв плеймейкер основи "Черкаських Мавп" Ігор Бояркін. Власне захисник не лише асистував своїм партнерам, а й сам з високою інтенсивністю здобував очки. В атакувальному плані йому допомагав Нікіта Руслов, а на щитах домінував Дмитро Скапінцев.

Втім харків'яни не збиралися знижувати темп і трималися на відстані кількох влучних кидків до останніх хвилин. Однак у вирішальні хвилини черкасці відіграли надійно й втримали свою перевагу - 80:76.

ЧНУ - ХПІ - 80:76 (16:17, 25:20, 19:21, 20:18
ЧНУ: Руслов - 24+11 підбирань, 5 передач; Бояркін - 22+6 підбирань, 7 передач; Воєвода - 15; Скапінцев - 9+14 підбирань; Лунський - 7.