Новини клубу \ травень 2019  ← Повернутися до списку

Вони це зробили!!! “Черкаські Мавпи-08” здобули срібло чемпіонату України

23.05.2019

Найменша команда баскетбольної школи “Черкаських Мавп”, яка виступає у чемпіонаті України оформила історичні нагороди. У своєму першому сезоні в ВЮБЛ серед юнаків 2008 р.н. хлопці Максима Міхельсона здобули срібні медалі головного чемпіонату країни! В останньому з трьох матчів черкасці обіграли одеську Баскетбольну школу Білостінного – 52:45. Загалом у фінальному турі, який приймав ПС “Будівельник”, “Черкаські Мавпи-08” виграли два матчі з трьох.

В останньому матчі фінального етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України "Черкаські Мавпи-08" зустрічалися із командою ОБШ ім. Білостінного. У цій грі черкасці змагалися за срібні медалі чемпіонату.

Вихованці Максима Міхельсона і Василя Івлєва з самого початку матчу продемонстрували, що є фаворитами цієї гри. Черкасці за стартові кілька хвилин здійснили ривок 6:0 і тримали це лідерство протягом першої чверті. У другій 10-хвилинці черкасці збільшили оберти й наростили свій гандикап. До великої перерви лідерство "Мавп" сягнуло двозначного числа - 30:15!

За такої гри черкасці не знизили темп у третій чверті, а продовжували гнути свою лінію. Як результат, перед заключним періодом перевага "Черкаських Мавп-08" вже сягали 20-ти балів - 44:24! Фактично вирішивши всі питання про переможця, у заключній чверті черкасці вже догравали. Тому мотивований суперник лише в останні хвилини зумів дещо підтягнутися в рахунку. Але вплинути на кінцевий результат одесити вже не зуміли. Як підсумок - 52:45! "Черкаські Мавпи-08" здобувають срібло чемпіонату!

А чемпіоном ВЮБЛ у категорії 2008-го року народження стала команда ДЮСШ-7 із Харкова, яка сьогодні переграла "Політехнік" (58:47).

Відзначимо, що два гравці "Черкаських Мавп-08" Данило Поліщук та Данііл Павлов увійшли до символічної збірної сезону ВЮБЛ!