Найменші “Черкаські Мавпи” на Мінібаскеті у Залізному Порту

   Для наймолодших баскетболістів України вже стало доброю традицією святкувати Міжнародний день захисту дітей на морському узбережжі у місті Залізний Порт.

  Ось і цьогоріч на дев’ятому Фестивалю Мінібаскетболу, організаторами якого є Федерація баскетболу України та баскетбольний клуб Тейваз, на Півдні України зустрілася талановита молодь.


  «Черукаські Мавпи» на першій зміні міні-баскету представлені відразу двома наймолодшими командами, а це срібні призери ВЮБЛ - «Черкаські Мавпи-08» та «Черкаські Мавпи-09». Працюють з нашими талантами Максим Міхельсон та Василь Івлєв.

   Фестиваль - дитяче свято, і з кожним роком росте, як і його учасники. Збільшується кількість команд. Так, з минулого року було впроваджено дві зміни Фестивалю, а цьогоріч встановлено додатковий третій майданчик. Загальна кількість команд дев’ятого Мінібаскету - близько 60.
   Протягом перших днів фестивалю Мінібаскет вихованці «Черкаських Мавп» уже встигли провести два матчі. Спершу наші хлопці обіграли «Ужгород» - 47:5, а після цього розгромили «Чернівці» - 74:0.