Емоційно! У школі “Черкаських Мавп” проваджали випускників

 Сьогодні у Родині “Черкаських Мавп” особливий день. За традицією останніх років на початку літа у клубі лунає “Останній свисток сезону”. Фактично це свято випускників баскетбольної школи “Черкаських Мавп”. Цього сезону настала черга закінчувати школу, а разом з нею і виступи у ВЮБЛ “Черкаських Мавп-02”. Саме на честь випускників у черкаському ПС “Будівельник” зібралася майже вся родина.   Хоч номінально і господарювала команда “Мавп-02”, яку тренує Володимир Чурсін розпочалося свято з підведенням підсумків сезону у баскетбольної школи “Черкаських Мавп. Цього сезону юнацькі команди нашого клубу зібрали аж 5 комплектів нагород Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги. Три комплекти медалей наші команди здобули у дивізіоні “А”. Ще два – у дивізіоні “Б”.


Команда найменших дівчат баскетбольної школи "Черкаських Мавп" (Венето-Черкаси-07) на чолі з тренером Наталією Євтушевською здобула чемпіонський титул Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України!


Команда найменших юнаків баскетбольної школи "Черкаських Мавп" (Мавпи-08) у своєму дебютному сезоні здобула срібні медалі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. Тренер Максим Міхельсон та Василь Івлєв.

Команда Володимира Мірошника - "Черкаські Мавпи-07" - віце-чемпіони ВЮБЛ у дивізіоні "Б".


Підопічні Олени Фатнєвої - команда "Венето-Черкаси-06" вперше у своїй історії здобула призи Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України! Вони стали бронзовими призерами ВЮБЛ! 

Команда Євгенія Ткаченко – «Черкаські Мавпи-06» - посіла третє місце у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України та виборола путівку до дивізіону А!

Усі призери отримала подарунки від «Черкаських Мавп» та партнера клубу ТМ «Венето».

В свою чергу, випускники баскетбольної школи, гравці «Черкаських Мавп-02» отримали з рук почесного президента клубу та директора Групи компаній «Венето» - Олександра Згіблова дипломи про завершення навчання у баскетбольній школі. В свою чергу випускники нашої школи залишили автографі на баскетбольному м’ячі, який буде відправлено у музеї “Черкаських Мавп”.

Дипломи отримали наші випускники:

-

Грибов Ілля

-

Качурін Олексій

-

Криворука Валерій

-

Назаренко Артур

-

Пироженко Даніїл

-

Рідько Владислав

-

Сорокін Денис

-

Ткаля Вільямс

-

Харсун Олександр

Якименко Владислав


   Відзначили і партнерів меценатів, без яких не могла б якісно працювати баскетбольна школа “Черкаських Мавп”. Зокрема це меценат клубу – Михайло Бродський, Черкаські міська та обласна ради, КДЮСШ №1, піцерія «Челінтано» та Черкаський політехнічний технікум. Відзнаки тим хто був присутній у залі вручив директор клубу та організатор свята – Володимир Гриценко.

"Ми завдячуємо усім нашим партнерам без яких не могла б існувати наша баскетбольна школа. Зокрема меценату та ідейному надхненнику Михайлу Бродському. Дуже відчутний вклад у фінансування школи робить і міський та обласний бюджет. Приємоно, що консалідація зусиль влади та бізнесу дає прекрасний результат у вигляді високих спортивних результатів дітей та здоров'я підростаючого покоління", - говорить Володимир Гриценко.

  Урочисту атмосферу зустрічі цього вечора розбавив баскетбольний турнір. Участь у ньому взяли три команди випускників, які були сформовані з гравців “Мавп-02” та команда тренерів (!). Короткі змагання провели за правилами баскетболу 3х3.   Тренерська команда мала назву “Дрім-тім” і складалася з Олександра Лашко, Олени Фатнєвої та Наталії Євтушевської. Цікаво, що цьому колективу навіть вдалося нав’язати боротьбу випускникам. Перемогу в емоційному турнірі святкували все ж випускники з команди “Кава з молоком”. Замість трофею переможці отримали святковий торт, який “по-братськи” розділили з усіма своїми одноклубниками.   Був і ще один сімейний момент. Випускники презентували символічні подарунки найменшим дітлахам, які займаються в структурі “Черкаських Мавп”, а це команда, яка сформована з малюків 2011-2013-го років народження (!). До слова, вони лише днями відіграли свій перший офіційний матч.  


Завершилося свято родинною фотосесією. А традиційний “Останній свисток сезону” пролунав з вуст капітана “Черкаських Мавп-02” – Валерія Криворуки.

Так емоційно та зворушливо сезон 2018/2019 у баскетбольній школі “Черкаських Мавп” добіг завершення.


P/S: Нам є чим пишатися і про що мріяти!!!