Черкасці допомогли молодіжній збірній України розгромити Словаччину

У Києві стартував турнір молодіжних команд, у рамках якого між собою зіграють молодіжні збірні України, Грузі, Словаччини а також юніорська команда України. В обох українських колективах присутні представники "Черкаських Мавп".

Відкривали турнір збірна України U-18 та Грузія U-20. Юніори намагались чинити опір старшим суперникам. Господарі паркету гідно грали у трьох чвертях із чотирьох. Ривок грузинів у другій чверті став визначальним. У підсумку Грузія перемогла з рахунком 72:56. Відзначимо, що у складі збірної України U-18 чотири хвилини відіграв свінгмен дубля "Черкаських Мавп" Юрій Романовський.

Пізніше на майданчик СК "Меридіан" вийшли молодіжні збірні України та Словаччини. Цього разу господарі паркету провели потужний матч, не давши суперникові шансів у жодній чверті. Як результат - 83:54.

Вагомий внесок у цей результат зробили двоє черкасців. Гравці "Черкаських Мавп-2" Владислав Мельник та Олег Бондаренко провели понад 16 хвилин кожен. На рахунку Мельника 8 очок та 5 підбирань, Бондаренко здобув 4 очки, віддав 6 результативних передач, зробив 2 підбирання та 1 перехоплення.

Грузія U-20 – Україна – U-18 56:72 (10:15, 8:24, 22:19, 16:14)
Статистика матчу

Україна U-20 – Словаччина – U-20 83:54 (26:16, 15:11, 23:15, 19:12)
Україна: Войналович - 13, Грицак - 11 + 5 підбирань + 3 перехоплення, Титов - 7 + 6 підбирань + 2 перехоплення, Козак - 5 + 4 передачі, Сорочан - 4 – старт, Мельник - 8 + 5 підбирань, Головчик - 6, Логінов - 6 + 4 підбирання, Коваль - 6 + 5 підбирань, Лук’ян - 5, Бондаренко - 4 + 6 передач, Чмиренко - 4, Клевзуник - 2, Ємець - 2.