Ткаченко допоміг збірній України вийти у плей-оф Універсіади

Чоловіча збірна України бере участь у Всесвітній Універсіаді, котра триває у Неаполі.

У черговому матчі баскетбольного турніру українці переграли команду Фінляндії - 72:65. У змаганнях бере участь і гравець “Черкаських Мавп” – Іван Ткаченко.

В першій чверті на паркеті точилася рівна бороттба, проте ближче до завершення Фінляндія зусиллями Янтуннена і Тахванайнена зуміла виконати ривок та завершити період на свою користь – 16:13.

Після двохвилинної перерви фіни продовжили збільшувати свою перевагу, в той час як українці свої атаки, переважно, не влучали. За три хвилини після початку другої десятихвилинки різниця в рахунку складала вже 9 балів на користь наших суперників, проте ближче до закінчення першої половини гри українська збірна зуміла відіграти відставання та навіть вийти вперед у рахунку, а триочковий Петрова встановив остаточний рахунок перших двох чвертей – 32:37 на користь нашої збірної.

В третьому періоді українська збірна не збавила обертів та продовжила збільшувати перевагу, яка в середині чверті сягнула 10 балів. Проте, ще більше розвинути успіх у цій чверті українська команда не змогла.

В останній ж десятихвилинці вже наші супернкики намагалися скоротити відставання, проте українська збірна зуміла витримати натиск та свого не віддала – 65:72. Іван Ткаченко здобув три очки (1-2 триочкові), віддав 1 передачу та зробив 2 підбирання.

В 1/4 фіналу наша збірна зустрінеться з переможцем групи D– збірною Канади, яка окрім перемоги у своїй групі має до того ж найкращу різницю забитих/пропущених на турнірі.

УНІВЕРСІАДА-2019
Баскетбол. Чоловіки
Група С

6 липня
Фінляндія – Україна – 65:72 (16:13, 16:24,10:13,23:22 )
Україна: Павлов (24), Сидоров (14), Петров (11), Марченко (8), Мироненко (3), Кондраков (4), Ткаченко (3).

Відзначимо, що у попередньому матчі турніру Україна у напруженому протистоянні поступилася команді США (57:58).

Таким чином, в активі української збірної 2 перемоги та 1 поразка.