Підготовку до нового сезону “Черкаські Мавпи” розпочнуть 12-го серпня

    Уже за кілька тижнів “Черкаські Мавпи” розпочнуть підготовку до нового сезону. Команда Максима Міхельсона збереться у Черкасах з 12-го серпня. Це підтвердив директор клубу – Володимир Гриценко. У перші дні команда пройде медогляд, а вже після цього приступить до повноцінних тренувань.

   Перше тренування черкасці проведуть 15-го серпня. На сьогодні угоди з «Черкаськими Мавпами» мають 6 гравців основи. Цього літа до клубу прийшли Олександр Кольченко, Володимир Конєв, Олександр Кушніров, Олександр Бєліков також мають діючі угоди з командою вихованці клубу Іван Ткаченко та Нікіта Воєвода.

    Тренерський штаб продовжує селекційну роботу. За словами головного тренера команди – Максима Міхельсона бажаним є підписати українського захисника, а вже після цього продовжити формування складу на новий сезон легіонерами.

    «Я б залюбки підсилив би кожну позицію українським гравцем – говорить Максим Міхельсон, - «але на ринку просто немає такої можливості. Тому зараз ми розглядаємо реальний варіант взяти українця в позицію першого номера. А далі будемо шукати хороших легіонерів. Поки не готовий сказати скільки їх буде в команді, але вони обов’язково будуть. На сьогодні Суперліга виросла на один клуб  і хороших українців на усіх не вистачить. Приміром нам потрібно у передню лінію пару хороших українських виконавців, а їх просто немає. Ми взяли Кушнірова, даватимемо шанс молодим, але цього  замало. 

Повне інтервю Максима Міхельсона тут

Очікується, що у першому зборі команди уже традиційно візьмуть участь кращі гравці дублюючого складу, які отримають можливість проявити себе.