Нікіта Руслов та Іван Ткаченко отримали посвідчення майстрів спорту

 Вихованці “Черкаських Мавп” Іван Ткаченко та Нікіта Руслов отримали посвідчення майстрів спорту України. Ці відзнаки черкасці отримали ще за золоті нагороди української Суперліги у сезоні 2017/2018.

Днями відзнаки нашим хлопцям вручив директор клубу – Володимир Гриценко. Своє посвідчення Іван Ткаченко отримав на власному ж весіллі. Нікіта Руслов отримав посвідчення майстра спорту, завітавши у рідний клуб, де розпочав займатися баскетболом близько 10-ти років тому.

 

Відзначимо, що це не перша спортивна відзнака для вихованців нашого клубу. Так звання майстра спорту міжнародного класу уже має Олександр Кобець. Ще у 2017-му Кобець виборов бронзу чемпіонату Європи 3х3 у складі збірної України.

 

Цікаво, що і Ткаченко уже формально напрацював на звання майстра спорту міжнародного класу. Вихованець “Черкаських Мавп” цього літа зумів здобути срібні нагороди Всесвітньої універсіади! Наразі готуються документи для присвоєння цього почесного звання уродженцю невеличкого містечка Камянка, що на Черкащині.