Історично! “Черкаські Мавпи” повертаються до помаранчево-чорних кольорів

    У нас фантастична новина! “Черкаські Мавпи” повертаються до своїх історичних кольорів!!! У сезоні 2019-2020 наш клуб виступатиме у помаранчево-чорній формі. Відзначимо, що цей колір є історичним для нашого клубу. Саме в ньому черкасці провели свій перший офіційний матч, у ньому виграли медалі у Вищій лізі, заручилися підтримкою уболівальників, дебютували у Суперлізі та Єврокубках.


Листопад 2013-го. Святослав Михайлюк у помаранчевих кольорах клубу

   Зрештою у помаранчево-чорних кольорах «Черкаські Мавпи» виступали з часу свого заснування (2004-й рік) до 2014-го. Потому кольори ігрової форми змінилися на біло-чорні. У сезоні 2019-2020 ми повертаємося до клубного кольору. Форма буде відшита і Італії нашим технічним партнером – ТМ Errea. У ній команда Максима Міхельсона проведе уже перший матч регулярного сезону Суперліги Парі-Матч, який має відбутися наприкінці вересня.


Дизайн помаранчево-чорної (домашньої) форми

Володимир Гриценко, директор БК “Черкаські Мавпи”: “Цього сезону ми гратимемо у довгоочікуваній помаранчево-чорній формі. Це кілька років просили деякі наші уболівальники зі стажем. Останні кілька сезонів ми грали у біло-чорній формі через безкоштовні контракти з Adidas та Errea. Цьоріч у нас індивідуальний стиль, він дещо дорожчий ніж шаблонна кольорова гама, але він історичний, той з якого починалася історія нашого клубу. Також відзначу, що цей колір фігуруватиме у стилістиці та клубній атрибутиці у сезоні 2019-2020”.


Дизайн чорно-помаранчевої (виїзної) форми

   Уже 15-го серпня “Черкаські Мавпи” розпочнуть підготовку до нового сезону. Також незабаром буде відкрито продаж абонементів на домашні матчі клубу у Суперлізі Парі-Матч 2019-2020.