“Черкаські Мавпи” провели перше тренування сезону

    Фактично сьогодні “Черкаські Мавпи” розпочали новий сезон 2019-2020. Команда Максима Міхельсона зібралася у Черкасах і уже провела два тренування. Вранішнє пройшло у СК “Манеж” і було присвячене загальнофізичній підготовці. А вечірнє пройшло в ігровому залі – ПС “Будівельник”.


Свої перші тренування черкасці провели у доволі широкому сімейному колі. До розташування команди приїхали майже усі підписані на сьогодні гравці. Так у роботі взяли участь Олександр Кольченко, Олександр Бєліков, Олександр Кушніров, Діон Райт, вихованці клубу Нікіта Руслов, Іван Ткачено, Дмитро Скапінцев, Нікіта Воєвода та гравці дублюючого складу, які проведуть з командою першу частину тренувального збору та отримають шанс заявити про себе. Це зокрема Антон Мельник, Ігор Сергеєв, Дмитро Нагорний, Олександр Бондаренко та Юрій Романовський.

Підтримують форму разом з черкасцями й імениті вихованці клубу, які мають угоди в США та Канаді, а це Святослав Михайлюк, Одександр Кобець та Антон Білоус.


До команди приєдналися і двоє гравців, які знаходяться на трай-ауті. Так у тренувальному таборі опинився захисник Сергій Попов, який минулого сезону виступав у МБК “Миколаїв”. Ім’я другого гравця (легіонера) ви дізнаєтеся на нашому сайті уже за кілька годин. На жаль, немає у загальній групі Володимира Конєва, який все ще не залікував травмоване коліно.
“Атмосфера чудова, усі повні сил та енергії після відпустки”,
говорить Олександр Кольченко. “Минулого сезону у нас в усіх залишилося відчуття недосказаності. Ми м
яко кажучи не виправдали сподівання уболівальників і усіх хто у нас вірив. Хочеться віддати борг, плідно попрацювати у міжсезоння та досягнути хорошого результату з “Черкаськими Мавпами”.

Я лише повернувся у місто, але уже побачив кількох уболівальників клубу, які підбадьорили та побажали успіху. З нетерпінням чекаю початок нового сезону та дуже запеклої боротьби у Суперлізі. Буде цікаво”!

 

Перший етап підготовки до нового сезону “Черкаські Мавпи” проведуть протягом двох тижнів. Весь цей час команда Максима Міхельсона тренуватиметься у Черкасах. Перші спаринги черкасці зіграють у Києві 29-го та 30-го серпня. Їх суперником буде “Київ-Баскет”. Місцеві уболівальники теж матимуть змогу побачити рідну команду до офіційних матчів 5-го та 6-го вересня у Черкасах “Мавпи” мають зіграти два товариські матчі проти “Прометея”. А вже після цього “Черкаські Мавпи” вирушать на міжнародний турнір до Лівану.

 

Максим Міхельсон, головний тренер БК “Черкаські Мавпи”:Радий бачити хлопців, радий початку роботи і наближення нового сезону. Поки ми далеко не в повному складі, дуже активно працюємо над підписанням нових гравців, нам необхідний хороший виконавець у задню лінію та, два гравці у передню. Разом з тим, уже сьогодні до команди доєдналося два гравці, які у нас на трай-ауті.
   
Першу частину підготовки, яка буде тривати два тижні, ми проведемо у Черкасах. Ранкові тренування будуть проходити переважно на свіжому повітрі – це стадіон та парки, на щастя, у Черкасах у цьому плані з обєктами повний порядок, також буде тренажерний зал, іноді манеж. Вечірні тренування будуть проходити уже у “Будівельнику”.
   
Перші товариські ігри зіграємо з “Києв-Баскетом” після цього доми прийматимемо “Прометей”.

   Нагадаємо, що цього сезону чоловіча Суперліга матиме 9-ть клубів, а сезон в Україні має розпочатися наприкінці вересня. Сезонні абонементи на домашні матчі “Чераських Мавп” з’являться у продажу уже зовсім скоро. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.