Стартовий матч сезону "Черкаські Мавпи" зіграють вдома проти "Соколів"

Став відомий розклад баскетбольних матчів в Суперлізі Парі-Матч на сезон 2019/2020. 

Нагадаємо, що цього року у найвищому баскетбольному дивізіоні України зіграють одразу дев’ять команд з різних областей України:

БК Дніпро, МБК Миколаїв, БК Хімік (Южне), БК Черкаські Мавпи, БК Запоріжжя, БК Одеса, БК Київ-Баскет, а також два новачки – СК Прометей (Кам’янське) та БК Харківські Соколи. 

Цьогоріч змагання розпочнуться у п’ятницю, 27 вересня, матчем між Дніпром та Харківськими Соколами. 

Наступного дня, 28 вересня, в бій вступлять інші новачки Суперліги Парі-Матч – Прометей. Вони вдома прийматимуть Запоріжжя. 

Перший свій офіційний матч нового сезону "Черкаські Мавпи" проведуть на своєму майданчку. 4-го жовтня команда Максима Міхельсона зіграє проти "Харківських Соколів".

Уже 6-го жовтня "Мавпи" прийматимуть у ПС "Будівельник" "Дніпро.

Календар найближчих матчів "Черкаських Мавп" за цим посиланням.

Відзначимо, що цього сезону, як і торік, команди Суперліги проведуть чотири коли, після чого 8 клубів вийдуть у перший раунд плей-оф. Старт плей-оф запланований на кінеці квітня. Сам же чемпіонат буде майже на місяць довший ніж минулого сезону і завершиться наприкінці травня.

"Черокаські Мавпи" уже розпочали продаж абонементів на сезон 2019/2020. Поспішай придбати свою перепустку на домашні матчі клубу! Буде гаряче!!!