Сергій Попов: Черкаські Мавпи – це клуб з традиціями та прекрасною репутацією

 Днями “Черкаські Мавпи” підписали досвідченого українського захисника – Сергія Попова. Сам же він називає себе універсалом і в новий команді може закрити позицію від першого по четвертий номер. У своєму першому інтервю у статусі гравця “Мавп” Сергій заявив про це та виписав низку компліментів черкаському клубу.

“Черкаські Мавпи” – це клуб з традиціями та прекрасною репутацією. Команда, яка завжди перед собою ставить серйозні цілі, зрештою екс-чемпіон України. Очевидно, що мені хотілося б спробувати свої сили у цій команді. Дуже вдячний хлопцям, що прийняли мене і звісно тренерському штабу, який довірив і дав можливість пройти трай-аут, думаю я буду корисний тут.

Ви з Сашою Кольченко починали фактично разом, грали у дублі “Хіміка”, він тобі переважно розповідав про клуб та Черкаси?

Так, він говорив, що тут дуже класні фани, вони як складова клубу. Говорив і про родинний підхід, я це уже відчув і сам після приїзду. Тут як одна сімя. Головна команда, дубль, юнацькі команди, уболівальники та батьки – це як одне ціле. До речі, я починав з цілою бандою гравців, які в той чи інший період таки грали у “Черкасах. Окрім Кольченка це Кальніченко, Фрасенюк і Завадський. Я пограв у різних клубах і мені імпонує професійний підхід, який я відчув у менеджменті “Мавп”.

Ти універсальний гравець. Напевне можеш зіграти від від плеймейкера до важкого форварда, як гадаєш яку функцію тобі відведуть у Черкасах?

Для мене це не принципово, я можу закрити будь-яку позицію, головне аби був корисним для команди. Приміром у Миколаєві я грав другого/третього номера, міг грати і проти четвертого, міг зіграти і першого, якщо це вимагала ситуація, я не боюсь пресингу один в один і для мене не проблема вивести мяч, в усіх інших позиціях я себе відчуваю теж доволі комфортно.

У минулому сезоні за "Миколаїв" Попов здобував 11 очок, 4 підбирання та 3.7 передачі

Зараз усі говорять про високу конкуренцію у Суперлізі. Зважаючи на останні підписання українськими клубами як ти її бачиш?

За останні чотири-пять років роки це буде однозначно найсильніший чемпіонат. В Україну повернулися сильні легіонери. У лігу увійшла нова амбітна команда “Прометей”, “Київ-Баскет” формує склад під єврокубки і це буде команда на голову сильніша ніж у минулому сезоні. “Дніпро”, “Хімік” та “Черкаські Мавпи” теж з традиційно високими амбіціями. Решта клубів теж пристойно комплектуються “Одеса”, Запоріжжя”, “Миколаїв” і навіть “Соколи”, це буде дуже конкурентний чемпіонат.