Поповнення у родині Черкаських Мавп! У клубі привітали Кольченка з народженням доньки!

Баскетбольна родина «Черкаських Мавп» поповнилася новою гравчинею. Новачком команди стала новонароджена донька капітана Олександра Кольченка. Із поповненням гравця вітала вся баскетбольна родина. Капітану вручили ексклюзивне вбрання з емблемою «Черкаських Мавп». 

Як зазначив директор клубу Володимир Гриценко, новонароджена донька автоматично бронює місце у майбутній дівочі збірній черкащан. 

Олександр Кольченко, капітан БК «Черкаські Мавпи»: «Чесно, для мене це такий великий сюрприз! Мене мали забрати дорогою на виїзд, аж раптом потелефонували і сказали, що треба з’явитися на місце збору. Так несподівано, дуже приємно!  Такі заходи дуже важливі для кожної родини. І такі вітання з боку команди роблять ще яскравіше підкреслюють всю важливість моменту. Для мене і моєї родини це надзвичайно приємно!» Володимир Гриценко, директор БК «Черкаські Мавпи»: «Наш клуб дотримується своїх традицій. Будь то день народження чи поповнення в родині гравця – ми намагаємося розділити свято як справжня баскетбольна родина. Впевнений, що Сашко задоволений і з настроєм. І тепер цей настрій має передатися команді уже в Лівані».