Джейлін ЕЙРІНГТОН: «Хочу робити команду і своїх партнерів кращими»

Американський захисник Джейлін Ейрінгтон останнім приєднався до «Черкаських Мавп». Баскетболіст із досвідом виступів у Кубку Європи ФІБА поки не зміг проявити себе у Черкасах. Втім Джей – відкритий і позитивний хлопець, котрий неабияк налаштований принести користь команді у новому сезоні. Про адаптацію у Черкасах, бачення сезону та відеоігри – Ейрінгтон розповів у своєму інтерв’ю.

– Коли ти приїхав до України, що знав про цю країну?
Практичного нічого не знав. Я чув, що Київ – досить гарне місто. У мене є кілька друзів, які були в Києві і вони говорили, щоб я туди поїхав. Поки в мене не було можливості там побувати, втім протягом сезону можливо навідаю. Втім Черкаси також досить комфортне місто, не велике. Я живу поруч з непоганими закладами. Мені подобається.

– Які заклади відвідуєш?
– Мені подобається «Йоші», Nice 2 Meet U, також у «Престо» дуже добра піца. У цих закладах буваю часто.

В Україні достатньо холодно взимку. Чи готовий ти до цього?
Я сам з Індіани, недалеко від Чикаго, у нас часто буває багато снігу, восени прохолодно та взимку. Тому я спокійно до цього ставлюся і готовий до холодів (смієтья).

Як ти влився у колектив «Черкаських Мавп»? Який у вас мікроклімат?
Ми ще дізнаємося один одного, для цього потрібен час, адже разом ми трохи більше місяця. Це процес, все не робиться одним помахом пальця. Втім з кожним днем ми починаємо все краще розуміти один одного. Чим більше тренувань та ігор, тим буде краще. Зараз ми є хорошою командою.

З ким найбільше спілкуєшся в команді?
Звісно з Діоном. Адже ми обидва з США. Ми добре спілкуємося добре англійською, постійно проводимо час разом, ходимо в ресторани, їмо разом. Із Сергієм (Попов) і Сашою (Кольченко) також багато спілкуємося. Саша підказав мені кілька непоганих місць, де я можу поїсти, Сергій також. Тому поки все добре.

Черкаси – невелике місто. Встиг погуляти по центру міста, які враження?
Так, я гуляв центральною вулицею, люди мене пізнають, дехто хоче сфотографуватися, є молоді фанати, просять автографи. Це приємно. Поки у мене гарні враження, затишне місто, помітно, що тут люблять баскетбол і знають про нашу команду. Це добре.

Які в тебе очікування від сезону? Які завдання перед собою ставиш?
Знайти свою роль в команді, допомагати в усьому, що скаже тренер. Ставати краще кожного дня і робити команду кращою. Перемагати – це те, що я хочу найбільше.

Ти спілкувався з тренерами. Яку роль вони тобі відводять?
Звісно захищатися. Бути лідером. Я не з тих людей, які люблять поговорити. Я люблю своїми діями робити команду і своїх партнерів кращими. Хочу стати прикладом для всіх – грати на повну кожного дня.

Що більше всього полюбляєш робити на майданчику?
Навіть не знаю. Люблю якісно відпрацювати у захисті й зупиняти суперника. Також подобається розігрувати м’яч, віддавати передачі. Втім я різносторонній гравець, тому готовий все робити.

Які завдання тренери ставлять на сезон?
Завдання – перемагати. Це головна ціль на сезон, вигравати кожен матч. Ставати кращими кожного дня і робити позитивні висновки з наших матчів, перемог, поразок. Головне завдання – перемогти в чемпіонаті.

Що полюбляєш робити у вільний від баскетболу час?
Після тренувань і матчів я зв’язуюся по FaceTime з моїми рідними та друзями. Щодня спілкуюся з моєю мамою, татом та маленькими сестричками. Граю в NBA 2K, FIFA 20. Виходжу на вулицю поїсти – ось все, що я роблю.

Цікавишся футболом? За кого вболіваєш?
Так, люблю футбол. Мені подобається Кріштіану Роналду, тому слідкую за його матчами та вболіваю за «Ювентус». За яку команду гратиме Роналду – за неї і вболіватиму.