Хімік - Черкаські Мавпи: прев'ю

12 жовтня, 14:00
Южне, ФСК "Олімп"
БК "Хімік" - БК "Черкаські Мавпи"
Онлайн: YouTube

Після важливої виїзної звитяги над "Одесою" "Черкаські Мавпи" їдуть вгості до "Хіміка". Чинний чемпіон Суперліги хоча й втратив ряд гравців після попереднього сезону. Втім всі втрати южненці перекрили - десь вихованцями, десь легіонерами. На старті сезону команда Віталія Степановського провела хорошу двоматчеву дуель із "Дніпром" у Суперкубку. А в чемпіонаті вже здобула дві перемоги. У першому матчі над "Одесою", а в попередній грі здолала амбітний "Київ-Баскет".

Южненці поки досить результативні. "Одесі" підопічні Степановського накидали 100 очок, а "Київ-Баскету" - 92. На початку сезону лідерство у "Хіміка" на себе взяли вихованці клубу - Андрій Ковальов та Кирило Марченко. Додамо до них американців Саллівана та Югбу, котрі також стабільно здобувають очки - цілком боєздатний колектив, який готовий вирішувати максимальні завдання.

"Мавпи" після перемоги в овертаймі над "Соколами" дали бій "Дніпру", а в останньому матчі достатньо переконливо переграли "Одесу". Цей матч ознаменувався негативною ситуацією для черкасців. Лідер і капітан команди Олександр Кольченко отримав травму - перелом ребра. Як наслідок, "Мавпи" лишаються без капітана мінімум на місяць.


Із позитивного, свою гру в черкаській команді потроху знаходить Джейлін Ейрінгтон, котрий після двох матчів без набору очок, якісно відіграв з "Одесою". Тримають планку Райт та Хаджифейзович. А з поверненням у склад Руслова і Ткаченка, у "Мавп" розширилася ротація. В будь-якому разі, у Южному очікується боротьба.