Черкаські Мавпи приймають Кубок України

Цього тижня одразу три кубкові матчі відбудуться у Черкасах. "Мавпи" 24-го та 25-го жовтня гратимуть із "Говерлою", а "Черкаські Мавпи-2" 22-го жовтня приймають "Хімік-2".

Кубок України з баскетболу повертаєтья. На стадії 1/16 фіналу Кубка України грає одразу дві команди "Черкаських Мавп". Обидва колективи гратимуть із суперниками Вищої ліги. Формат матчів - одна гра вдома та одна на виїзді.

22 жовтня. 17:00.
"Черкаські Мавпи-2" - "Хімік-2"Дублери "Мавп" і "Хіміка" у цьому сезоні вже вдосталь назустрічалися. До цього команди провели матч у рамках Кубка Венето, пізніше вже зіграли двічі у Вищій лізі. Тепер ще й матчі в Кубку України. В усіх протистояннях сильнішим виявлявся "Хімік-2". Южненський колектив досвідченіший і зіграніший між собою. Тоді як "Мавпи" дещо в омолодженому складі поки набирають хід. 

24 жовтня. 19:00.
25 жовтня. 18:30.

"Черкаські Мавпи" - "Говерла" (Івано-Франківськ)

Після тріумфального матчу з "Київ-Баскетом" "Черкаські Мавпи" перемикаються на Кубок України. Де на цій стадії підопічних Максима Міхельсона чекає представник Вищої ліги. Традиційно міцна й амбітна "Говерла" новий сезон почала не зовсім вдалим чином. В активі команди лише одна перемога в чотирьох матчах. Втім у складі чимало досвідчених баскетболістів, які пограли на різних рівнях. Звісно прірва у класі між командами є, тому для "Черкаських Мавп" ці матчі - гарна нагода перевірити у грі найближчий резерв та нові взаємодії.

За домовленістю клубів обидва матчі "Мавп" і "Говерли" відбудуться у Черкасах.

Матчі відбудуться у ПС "Будівельник"! Підтримайте наші команди в Кубку України!