Черкаські Мавпи-2 здобувають першу перемогу в сезоні!

Дублери "Черкаських Мавп" на виїзді здолали "Львіську Політехніку" в рамках Вищої ліги.

"Черкаські Мавпи-2" завітали до Львова, де грають черговий тур чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги. Черкасці зустрічалися із сусідом по турнірній таблиці, "Львівською Політехнікою".

Після непростого туру в Южному, а потім двох поразок від "Рівного", дублери "Черкаських Мавп" зустрілися із рівною за класом командою. Схожий статус суперників відобразився і на матчі. Протягом усіх 40 хвилин на львівському паркеті панувала рівна гра.

Втім черкаські дублери, склад яких підсилили гравці основи Бондаренко, Сергеєв і Нагорний, поступово почали доводити свою перевагу над суперником і відриватися в рахунку. Після великої перерви підопічні Володимира Чурсіна мали перевагу у понад 10 очок і свого вже не відпустили. У певний момент розрив між командами сягнув 19 очок. Втім господарі паркету дещо скоротили відставання, але вплинути на кінцевий результат не зуміли. 72:83 - "Черкаські Мавпи-2" здобули першу перемогу в сезоні.

"Львівська Політехніка" - "Черкаські Мавпи-2" - 72:83
ЧМ: Сергеєв - 20+13 підб; Мельник С. - 16+8 підб; Романовський - 15; Бондаренко - 14+12 підб, 8 пер.