Новини клубу \ листопад 2019  ← Повернутися до списку

Черкаські Мавпи-2 обмінялися перемогами зі Львівською Політехнікою

03.11.2019

Дублери провели продуктивний тур у Львові, де здобули свою першу перемогу в сезоні, а в другому матчі поступилися.

Два матчі з "Львівською Політехнікою" для "Черкаських Мавп-2" стали дзеркальними. Підсилившись гравцями основи, Олегом Бондаренком, Ігорем Сергеєвим та Дмитром Нагорним, дублери потужно провели перший матч. Власне ці гравці і продемонстрували, що не дарма отримують солідні хвилини у команді Суперліги. Поки Сергеєв домінував на щитах, Бондаренко продемонструва різносторонню гру на обох половинах майданчика і ледь не оформив тріпл-дабл - 14+12+8! Така успішна гра лідерів дозволила "Мавпам" здобути першу перемогу в сезоні - 72:83.

Втім підтримати цей запал у другому матчі черкасці не зуміли. Ще до старту матчу команда втратила Владислава Мельника, який травмувався. Також ушкодження отримав Олег Бондаренко, котрий грав із травмою. Тому це все вплинуло на результат. Черкасці погано стартували, програвши першу чверть з рахунком 22:11 і, як виявилося, це стало визначальним у матчі. Далі "Мавпи-2" намагалися дістати і в певний момент скорочували відставання, втім львів'яни не відпустили своєї перемоги і завершили матч з рахунком 86:72.

1:1 - черкасці та львів'яни поділили очки.

"Львівська Політехніка" - "Черкаські Мавпи-2" - 72:83
ЧМ: Сергеєв - 20+13 підб; Мельник С. - 16+8 підб; Романовський - 15; Бондаренко - 14+12 підб, 8 пер.
Статистика матчу

"Львівська Політехніка" - "Черкаські Мавпи-2" - 86:72

Володимир Чурсін, головний тренер "Черкаських Мавп-2":
"Перший матч провели на якісному рівні. Виграли всі чверті, окрім заключної. Але там все було зрозуміло, в кінці просто втримували рахунок. Дуже нам допомогли Бондаренко, Сергеєв і Нагорний. Помітно, що вони швидко прогресують і це позначилося на нашій грі і результаті. На жаль, вчора травмувалися Мельник і Бондаренко. Також досить швидко 5 фолім отримав Діма Нагорний.
Дуже погано почали матч, програли першу чверть з рахунком 22:11, потім виграли другу, програли третю. Намагалися діставати, докладали надзусиль для цього, але не вдалося. Все вирішив поганий старт. "Політехніка" була добре заряжена. Вони поставили зонний захист, ми його розбивали, але свої кидки не влучили. Якщо вчора хороший матч провів Романовський, то сьогодні ні. Реалізація кидків 3-13 - це поганий показник для нього. Що стосується інших гравців - вчора добре відіграли Сергеєв, Бондаренко, Войтович. З молодих, сьогодні мав непоганий вигляд Крутогуз. Він зіграв усього п'ять хвилин, але свої відрізки на непоганому рівні, влучив триочковий. Цей тур показав, що ми можемо грати із різними командами. Виграли у Львова на виїзді - це хороший результат. Працюватимемо далі, щоб привозити з таких турів по дві перемоги".