Анонс баскетбольного тижня

Цього тижня баскетбольна родина "Черкаських Мавп" розпорошується по різних містах, де проведе матчі своїх чемпіонатів.

7 листопада. Миколаїв
МБК "Миколаїв" - "Черкаські Мавпи"

Після серії домашніх матчів "Черкаські Мавпи" знову вирішують на виїзд. Минулого тижня черкасці потішили своїх уболівальників яскравою грою. Підопічні Максима Міхельсона переграли одного із найбільш грізних суперників - "Прометей". Пізніше провели видовищний матч із "Запоріжжям". Зараз "Мавпи" їдуть в гості до одного з аутсайдерів чемпіонату. "Миколаїв" поки здобув лише одну перемогу у шести матчах, тому вдома команда прагнутиме виграти ще раз. Для черкасців, які попри поразку "Запоріжжю", зараз перебувають у гарному тонусі, це хороший виклик. До Миколаєва "Мавпи" їдуть виключно за перемогою.7-10 листопада. Одеса. ВЮБЛ-08

Одна з наймолодших команд баскетбольної школи "Черкаських Мавп" проведе вже свій другий тур чемпіонату України. Віце-чемпіони минулорічного сезону близько місяця тому відіграли тур у Харкові, де здобули дві перемоги у чотирьох матчах. Амбітна команда Василя Івлєва і Максима Міхельсона прагне покращувати свою гру у кожному турі та досягати максимального результату. В Одесі буде непросто, але юні "Мавпи" готові до цього.

8-10 листопада. Київ. ВЮБЛ-04
"Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР" готуються до чергового непростого туру Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України. Хлопці Олександра Лашко у першому турі здобули одну перемогу у трьох матчах. Втім тоді черкасці продемонстрували свою міць і перспективу. Відзначимо, що це достатньо атлетична команда баскетбольної школи. У першому турі гравці "Мавп" домінували на щитах із кожним суперником, центрові команди робили по 20 підбирань! Очікуємо на таку ж потужну гру і в наступних турах.