БК "Київ" - "Черкаські Мавпи" 92 : 63 (дублюючі склади)

Сьогодні дублюючий склад баскетбольного клубу "Київ" здобув упевнену перемогу над ровесниками із "Черкаських Мавп" і закріпив своє положення на другій позиції чемпіонату України.

Кияни упевненно розпочали зустріч і вже після першої десятихвилинки вели з різницею в п'ятнадцять очок - 28:13. А ривок 8:0, якій увінчував слемданк Андрія Новікова, взагалі довів перевагу "вовків" до 23 очок, після чого Ігорю Молчанову довелося взяти черговий тайм-аут, аби настроїти своїх підопічних. Але єдиним гравцем, якому вдавалося хоч якось утримувати свою команду на плаву, був Макс Канате. Щоправда, і його допомоги було замало - кияни постійно перехоплювали м'яча (тільки за першу половину їм це вдалося десять разів), після чого миттєво завершували свої контратаки здебільшого руками Руслана Отверченка - 53:26.

Не змінився малюнок гри і у другій половині зустрічі. Цього разу Андрій Новіков і Андрій Лебединцев бомбардували суперника з-за триочкової лінії, а Максим Пустозвонов впевненно виглядав під кошиком. Кияни легко впоралися із усіма атаками черкащан, а самі виглядали просто блискуче - чого вартий лише алей-уп Лукашов-Отверченко. Перед заключною чвертю рахунок був 75:38, і остання десятихвилинка здавалася просто зайвою. Цю чверть Віталій Черній дав пограти своїм резервістам, а гості, завдяки точності Максима Козловця і деякій розслабленості господарів змогли дещо скоротити рахунок.

У БК "Київ" найбільше зусиль до перемоги додали Андрій Новіков, що набрав 19 очок, та Руслан Отверченко, на рахунку якого дабл-дабл - 18 очок та 13 підбирань. Також варто відзначити Андрія Лебединцева, який до 16 очок додав 8 перехоплень, та Максима Пустозвонова - 11 очок. Найкращим асистентом був Денис Лукашов - 9 очок та 8 передач. Найкращі показники "Мавп" у Максима Козловця (20 очок) та Макса Канате (16 очок + 9 підбирань).

тренер: Віталій Черній

Скорочення: хв - час на майданчику, - 2-очкові (попадання - кидки), - 3-очкові (попадання - кидки), - штрафні (попадання - кидки), пч - підбір на чужому щиті, пс - підбір на своєму щиті, пд - підборів всього, гп - гольва передача, пх - перехват м'яча, вт - втрата, бш - блок-шот, ф - персональні фоли, оч - очки