«Черкаські Мавпи» не витримали перевагу у Харкові

«Черкаські Мавпи» не зуміли втримали свою перевагу у матчі проти «Харківських Соколів». Черкасці повністю диктували хід гри протягом першої половини матчу у Харкові, однак не зуміли втримати свою перевагу. У другій половині зустрічі черкасці здобули лише 31 очко і не зуміли впоратися з Джином Тігом (22 очки, 7 підбирань). В результати харківська гра завершилася перемогою «Соколів» - 77:72.

Харківські Соколи – Черкаські Мавпи 77:72 (7:19; 20:22; 27:15; 22:15)
"ХС":
 Тіг 22 оч, 7 під; Джексон 15 оч, 3 під.
"ЧМ":
 Райт 15 оч, 6 під; Хаджифейзович 14 оч, 5 вт.
Статистика гри

Хід матчу

Зі стартом поєдинку "Черкаські Мавпи" впевнено захопили лідерство. Прекрасна робота в захисті і реалізація своїх атак дозволила "Мавпам" упевнено виграти першу десятихвилинку. У підсумку за стартові 10 хвилин гості вийшли вперед на 12 очок (7:19). Однак уже в другій чверті господарі вирівняли гру. Гості тримали дистанцію в рахунку завдяки запасу з першої чверті.

Переломною в поєдинку стала третя чверть. Соколи додали тиску, покращивши при цьому реалізацію дальніх кидків. Коли у гостей і надалі залишався лише один реалізований триочковий, харків’яни вже забили чотири, три з яких забив Бояркін. До заключної чверті Соколи змогли відіграти відставання до двох очок. Уже в останній частині гри харків’яни вийшли вперед та втримали перемогу в затяжному завершенні понад двогодинного поєдинку.

Герої матчу
Найрезультативнішим у матчі став Джин Тіг зі складу переможців – 22 очка, 8 підбирань. Також максимально корисно, особливо в вирішальній заключній чверті, зіграв Бояркін.