Українець, американець та боснієць - найкращі на старті сезону в Черкасах

Сеад Хаджифейзович, Діон Райт та Сергій Попов лідери Черкаських Мавп після старту нового баскетбольного сезону!

Боснієць, американець та українець лідери нашої команди відповідно за набраними балами, підбираннями та результативними передачами.

Середня статистика наших лідерів є наступною:
Сеад Хаджифейзович - 18.6 балів, 5.8 підбирань, 1.3 передачі.
Діон Райт - 17.0 балів, 7.5 підбирань, 2.3 передачі.
Сергій Попов - 7.2 бали, 3.5 підбирань, 4.8 передач

Розпочали сезон гравці по-різному: Хаджифейзович з першого ж офіційного матчу почав запалювати в Черкасах, коли у домашній грі проти Соколів видав лінійку з 20 очок, 6 підбирань та 20 балів РЕ. Найкращий свій матч за Мавпи Сеад провів 10 жовтня на березі Чорного моря. Тоді в Одесі Хаджифейзович набрав 26 балів (5/10 двоочкових, 4/8 триочкових, 4/4 штрафних), зібрав 7 відскоків та віддав 6 результативних передач за 30 хвилин на паркеті. Мавпи перемогли 80:69.

Американець Райт в тому ж матчі проти харків'ян також показав домашній публіці, що не збирається в Україні пасти задніх - 24 бали та 18 РЕ. Проте, на цьому Діон не зупинився і вже рівно за два тижні видав рекорд Суперліги Парі-Матч! У переможній грі проти команди Айнарса Багатскіса Райт видав божевільний % влучань та статистику загалом - за 36 хвилин на паркеті він набрав 33 бали (13/15 двоочкових, 1/2 триочкових, 4/4 штрафних), виконав 7 підбирань, віддав 3 передачі та тричі перехопив м'яч у суперників. І все з нереальними 44 балами РЕ.  Мавпи перемогли з рахунком 85:77.

Врешті, розігруючий Сергій Попов, який також прийшов у команду останнього міжсезоння, як і його товариші по справі, почав сезон ударно. 15 балів, 5 підбирань та 17 балів РЕ в тій таки грі з овертаймом проти Соколів задали ритм на весь сезон!

Але, це ще не всі гравці, які заслуговують уваги в цьому матеріалі. Окремо варто відзначити фактор Олександра Кольченка. Капітан нашого клубу вразив всю баскетбольну Україну зі свого першого матчу в новому сезоні. 7/7 триочкових за перші 14 хвилин гри. Загалом 29 балів та 26 РЕ.
Проте, через тиждень після цього Олександр травмувався у грі з Одесою та вибув на півтора місяці. Але капітан є капітан. Кольченко повернувся на паркет 29 листопада і вже 6 грудня в грі проти Одеси вирішив усім нагадати, що він не просто так є капітаном клубу. Розгром Одеси з рахунком 92:76, 5/8 триочкових та 20 набраних балів.

Загалом ж Мавпи наразі посідають четверту сходинку турнірної таблиці маючи баланс 6/6.

Наступна гра за участі нашого клубу, де можна буде побачити в дії всіх гравців про яких написано вище, відбудеться 20 грудня у Кам'янському, де наш клуб завітає у гості до новачка та разом з тим одного з лідерів нинішнього розіграшу Суперліги Парі-Матч.

Вдома команда Міхельсона зіграє вже після новорічних свят: 12 січня поміряємось силами з Миколаєвом.