Ейрінгтон та Бєліков влаштували майстер-клас для дівчат!

Напередодні новорічних свят "Черкаські Мавпи" вирішили зробити подарунок для вихованців клубу. Гравці Суперліги Джейлін Ейрінгтон та Олександр Бєліков провели майстер-клас для команд двох дівчат "Венето-Черкаси".



Не тренування, а справжнє свято. Саме таким вийшло тренування для юних баскетболісток клубу. Цього дня підопічних Олени Фатнєвої та Наталії Євтушевської тренували справжні професіонали - гравці "Черкаських Мавп" Джейлін Ейрінгтон та Олександр Бєліков. Практично півтори години баскетболісти навчали дівчат різноманітним тонкощам цього виду спорту. Хоча дівчата й самі знають чимало, адже команда 2007-го року народження стала чемпіоном України, а 2006-го виборола бронзу!



Олександр Бєліков, гравець "Черкаських Мавп":
"Чудово провели час. Приємно прийти та попрацювати із дітьми, показати їм щось нове, надихнути. Я здивувався, що у клубі є команди дівчат, які попри свій юний вік, дуже добре грають, і вже багато що вміють. Ми намагалися їм порадити деякі моменти, пограли і зарядилися позитивом".

Тренування мало насичену програму. Джейлін та Олександр займалися з двома групами дівчат, навчали їх правильним рухам під кільцем, проходам, демонстрували, як краще знайти момент для кидка.



Також баскетболісти встигли пограти з дівчатами в баскетбол, позмагалися у точності кидків із середньої дистанції та триочкових кидків. Протягом майстер-класу дівчата задавали баскетболістам питанн. Джейлін Ейрінгтон неабияк зарядився позитивом.

"Ці дівчата досить непогано грають, у багатьох вже гарно поставлений кидок, всі вони веселі та заряджені. Мені сподобалося. Я думаю, що ми їм у чомусь допомогли", - ділиться враженнями Джейлін.


На завершення Ейрінгтон та Бєліков вручили дівчатам подарунки від парнера клубу Благодійного фонду Людмили Русаліної. А далі роздавали автографи та фотографувалися. Юні баскетболістки перед святами зарядилися позитивом.