Відпочили й зголодніли за баскетболом! Мавпи готові до першого матчу у 2020-му році

"Черкаські Мавпи" 12 січня зіграють перший матч у Новому році. Вже цієї неділі о 14:00 команда зустрінеться із МБК "Миколаїв". Напередодні матчу ми завітали на одне з тренувань гравців, котрим вже не терпиться вийти на паркет.Усміхені обличчя, гарний настрій, а разом з тим рішуче налаштування. "Черкаські Мавпи" проводять заключні тренування перед першою грою у 2020-му році. До матчу з "Миколаєвом" у "Черкаські Мавпи" підходять у максимально бойовому складі. Навіть більше. До Черкас із-за океану повернувся Дмитро Скапінцев. Вихованець клубу вже працює з командою і може з'явитися на паркеті в найближчих матчах.


Всі інші баскетболісти також в строю. Чи не вперше за останні місяці у команді ніхто не травмований. Останню гру "Мавпи" провели три тижні тому - 22-го грудня. А в Черкасах команда грала взагалі більше місяця тому. Баскетболісти як слід відпочили під час новорічних свят, втім за цей час встигли неабияк скучити за грою.Олександр Кольченко, капітан "Черкаських Мавп":
"Вітаю всіх із Новим роком та Різдвом! Бажаю людям отримувати задоволення від усіх справ, які ви робите і не забувайте підтримувати нас. Перший матч у 2020-му році буде домашнім. Це для нас подвійна мотивація. Дуже скучили за грою, за емоціями, за атмосферою, яка панує у нашій залі. Хочу всіх запросити прийти на баскетбол. Дуже потрібна підтримка, а зі свого боку обіцяємо потішити усіх яскравими емоціями".Після новорічних свят команда у повній готовності. Професіоналізм гравців відзначає і тренерський штаб.

Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп":
"У нас різні ситуації з "Миколаєвом". Ми фактично три тижні були без баскетболу. А "Миколаїв" і перед самим Новим роком грав. Сьогодні у них матч із "Київ-Баскетом". Однозначно вони в кращому ігровому ритмі, ніж ми. З іншого боку, ми більше відпочили. Подивимося, що буде кориснішим - свіжість гравців чи ігровий ритм.
Дуже подобається, як хлопці повернулися після свят. Вони відпочили й зголодніли за баскетболом. Ні до кого немає жодних претензій в плані порушння режиму чи зайвої ваги. Всі професіонали і приїхали в чудовій формі. 
Цікаво буде зіграти з "Миколаєвом", адже команда має у своєму складі дуже нестандартного та цікавого гравця. Давно такого не було в Україні, щоб один гравець самотужки вирішував долі найскладніших матчів. Я думаю, що буде цікаво".Дебют у 2020-му році відбудеться вже 12 січня о 14:00! Приходьте! Квитки тут!!!