Щасливий уболівальник Черкаських Мавп виграв матрац Венето

   Фантастичні емоції від перемоги «Черкаських Мавп» над «Миколаєвом» були підсилені для одного з уболівальника нашого клубу. Учора серед володарів сезонних абонементі був розіграний дороговартісний подарунок від генерального партрнера «Черкаських Мавп» - ТМ «Венето».

    У великій перерві матчу відбувся розіграш ультрасучасного матрацу від «Венето». Участь у ньому взяли усі власники сезонних абонементів, а пощастило Олександру Ключникову. Саме його номер абонемента став щасливим у цьому розіграші. Сам же Олександр працює на заводі «Темп» слюсарем каркасного цеху. А цей подарунок від «Венето» додасть комфорту та здорового сну його домівці після робочих змін.
 

   Відзначимо, що під час кожного домашнього матчу «Черкаських Мавп» відбувається численна кількість розіграшів та конкурсів від наших партнерів.

    Найближча гра відбудеться уже в четвер 16-го січня. У гості до «Черкаських Мавп» завітають «Харківські Соколи». Квитки можна придбати тут.

    Цього разу участь у конкурсах від нашого клубу зможуть взяти лише уболівальники з клубною символікою та ті, хто прийшов у помаранчевих кольорах.

    Ми готові разом розділити емоції баскетбольного свята!