Черкаські Мавпи на виїзді обіграли чемпіона України!

Черкаські Мавпи здобули важливу перемогу у Южному. Команда Максима Міхельсона у важкому матчі обіграли на виїзді «Хімік». Черкащани показали зразковий захист у цьому матчі і не дали супернику вийти з 70-ти набраних очок. У нападі прекрасну гри продемонструвала пара легіонерів. Райт та Хаджифейзович здобули на двох 40 очок і допомогли Мавпам виграти – 74:69.

Хімік – Черкаські Мавпи 69:74 (13:13; 19:21; 15:18; 22:22)
ЧМ: Райт 20 оч, 7 під; Хаджифейзович 20 оч, 3 під; Бєліков 12 оч, 4 під

Повна статистика

Старт матчу вийшов доволі в’язким та нерезультативним — як підсумок, 13:13 за підсумками перших 10 хвилин гри. У другій чверті команди прокинулись, додали у нападі. Головною подією цього відрізку став дебют екс-захисника Миколаєва Віталія Зотова у складі господарів.

Мавпи в цілому переважали южненців, в першу чергу маючи тотальну перевагу на підбираннях. Важливим внеском до гри гостей стали 13 очок Седа Хаджифейзовича, який відмінно увійшов до гри з лави запасних. Однак 11 втрат за половину не дозволили команді Максима Міхельсона претендувати на щось більше, ніж 2 очки переваги перед великою перервою. Хімік, в свою чергу, окрім проблеми на щитах, також не міг знайти свій кидок.

Другу половину матчу господарі присвятили погоні за Мавпами, які в підсумку все ж таки втримали переможний рахунок. На екваторі заключної чверті южненці зуміли наблизитись до суперника і навіть зрівняти рахунок, однак черговий ривок від Мавп став у цьому матчі вирішальним.

Господарі не впорались із представниками передньої лінії гостей, зокрема Райтом та Хаджифейзовичем, які набрали по 20 очок кожен — більше половини командних. Також у команди Віталія Степановського після великої перерви збільшилась кількість втрат, ну а відсоток реалізації кидків з гри за рухунок результативної гри в фарбі був кращим саме у Мавп. Черкасці вперше в сезоні перемогли Хімік, вигравши матч в Южному з рахунком 74:69.

Наступну гру Черкаські Мавпи зіграють у неділю на виїзді проти Одеси.