«Черкаські Мавпи» - їдуть в гості до «Одеси»

 Інфо:

26 січня 15:30. Одеса, УСК "Одеса"
Суперліга Парі-Матч. 3-тє коло
"Одеса" - "Черкаські Мавпи"
Трансляція – Х
sport
Зустрічі сезону: 0:2

«Черкаські Мавпи» продовжують своє турне Півднем України. Після успішного матчу у Южному та перемоги над чемпіоном Суперліги Парі-Матч (74:69) команда Максима Міхельсона вирушила до Одеси. Сьогодні, о 16:00 у залі УСК «Одеса» там відбудеться центральний матч ігрового дня. Саме протистояння «Одеси» і «Черкаських Мавп» телеівзійники з «Хsport» вибрали для свого показу.

   Обидві команди стрімко набирають по ходу сезону. На сьогодні ці два клуби вважаються принциповими суперниками у турнірній таблиці за 4-6 місце. Власне вини і ділять між собою пятий рядок турнірки.

 

   Загалом обидва клуби зарекомендували себе, як грізні опоненти для аторитетів. Вони неодноразово відбирали очки у Прометея, Київ-баскета та «Хіміка».

 

Саме в останньому турі черкасці розібралися з «Хіміком», а «Одеса» зробила сенсацію, обігравши дома «Київ-Баскет». Сьогодні обидва уболівальницькі табори в очікуванні класної гри.

 

Цікаво, що попри рівну кількість перемог та поразок сьогоднішніх суперників (10/8) черкасці двічі обігрували «Одесу», при чому робили це доволі переконливо. Але не слід забувати, що до матчу третього кола одесити суттєво покращили свою гру і навіть підсилили склад. Команда Олега Юшкіна на сьогодні єдина команда ліги, яка має діючу серію у три перемоги поспіль.