Анонс баскетбольного тижня

Цього тижня в Суперлізі відбудеться знакова та яскрава подія. У Києві відбудеться Матч зірок Суперліги Парі-Матч. Традиційно "Черкаські Мавпи" делегують на цей івент чимало своїх гравців. Тим часом у Черкасах свої матчі проведуть дублери.

1 лютого. Київ, Палац спорту
Матч зірок Суперліги Парі-Матч

Екватор насиченого сезону цього вікенду відзначать у Києві. Матч зірок Суперліги цьогоріч обіцяє бути вкрай цікавим, адже в Україні грає чимало якісних та непересічних баскетболістів. "Черкаські Мавпи" на це дійство делегували чимало своїх представників. Так, у Матчі зірок Суперліги за Команду Легіон зіграють бігмени "Мавпи" Сеад Хаджифейзович та Діон Райт.
Окрім цього черкасці будуть брати участь і в конкурсах. Іван Ткаченко, як і минулого року спробує себе у конкурсі слем-данків. Нікіта Руслов візьме участь у конкурсі майстерності. А Діон Райт позмагається у конкурсі триочкових кидків. Вболіваємо за наших! Нагадаємо, що минулого року гравець "Мавп" Брендон Янг став переможцем конкурсу майстерності.

Вища ліга
31 січня. 18:00. "Черкаські Мавпи" - "Львівська Політехніка"
1 лютого. 14:00. "Черкаські Мавпи" - "Львівська Політехніка"

Поки гравці Суперліги запалюватимуть на Матчі зірок, дублери приймають черговий домашній тур Вищої ліги. У попередньому турі підопічні Володимира Чурсіна у вкрай усіченому складі, без своїх лідерів зуміли гідно зіграти з лідером сезону, командою "Рівне". Зараз "Мавпи-2" повинні підійти до туру у бойовому складі. До того ж, черкасці приймають рівного по силі суперника. "Львівська Політехніка", як і "Мавпи" є однію з наймолодших команд Вищої ліги. У першому колі у Львові суперники почергово виграли один в одного. Тепер у Черкасах "Мавпи" мають шанси вийти вперед у сезонній серії, вигравши два матчі. 

1-2 лютого. Дніпро. ВЮБЛ-2004
Амбітна команда "Черкаські Мавпи-04-ОСДЮСШОР" у 2020-й рік увійшла в гарному гуморі. Днями команда отримала свого першого спонсора, компанію "Бон Буассон Беверідж". Підопічні Олександра Лашко отримали повний комплект форми. Все це як заохочення перед вирішальною стадією сезону. "Мавпи-ОСДЮСШОР" ведуть боротьбу за лідерство. У Дніпрі черкасці зіграють непростий тур. Сподіватимемося на позитивний результат!