Київ-Баскет - Черкаські Мавпи. Напередодні гри

Анкета:
07 лютого. 19:30. Київ, ПС "Венето"
Суперліга Парі-Матч. 3-тє коло
"Київ-Баскет" - "Черкаські Мавпи"
Турнірне становище - 12/6 - четверте місце; 11-8 - п'яте місце
Трансляція – YouTube ФБУ

Чергова зустріч "Черкаських Мавп" та "Київ-Баскета", цього разу у столиці. Ці команди між собою зустрічалися двічі у Кубку України та раз у чемпіонаті. Якщо у Кубку кияни вибили "Мавп" зі змагань, то у чемпіонаті "Мавпи" одного разу здолали команду Айнарса Багатскіса.


До цього матчу кияни підходять після домашньої поразки від "Вентспілса" (80:88) і посіли друге місце своїй групі Кубка Європи ФІБА. Ця поразка повинна стати додатковою мотивацією для киян. Втім цього сезону команда ставить перед собою найвищі завдання, тому гратиме на максимумі можливостей. До того ж, "Київ-Баскет" посідає вже четверте місце у турнірній таблиці, суттєво відстаючи від лідерів - "Прометея" та "Хіміка".

"Мавпи" ж протягом сезону досить стабільні. Черкаська команда не опускається певної планки (6-7 місце), втім і піднятися вище четвертого не вдається. Зараз "Мавпи" проводять хорошу серію із двох перемог поспіль. Підопічні Максима Міхельсона здолали "Хімік" та "Одесу", що свідчить про хорошу форму черкасців.


В останніх матчах добре себе проявив лідер "Мавп" Діон Райт, котрий став MVP минулого туру Суперліги. У "Київ-Баскета" гарну форму має Богдан Близнюк, який увійшов до символічної збірної туру (14.0 очка + 5.5 підбирання + 2.0 передачі (РЕ 16.0). Добре у гру команди влився новачок-захисник Марек Классен, традиційно у Києва сильна передня лінії.

Попри всі ці чесноти, "Мавпи" вже цього сезону демонстрували, що можуть нівелювати сильні сторони суперника і запропонувати свою гру.