«Черкаські Мавпи» зіграють проти «Миколаєва»

 Інфо:

29 лютого, 16:00
Миколаїв, ПС «Надія»
МБК «Миколаїв» - «Черкаські Мавпи»
Трансляція – ObozTV
Зустрічі у сезоні: 2:0 для «Мавп»

 
 Черкаські Мавпи та Миколаїв проведуть черговий інтригуючий матч у рамках української Суперліги. Сьогодні (29 лютого) наша головна команда зіграє проти «Миколаєва» у ПС «Надія».
У цьому матчі зіграють команди, якийм вкрай необхідно покращувати свої позиції напередодні плей-оф. «Черкаські Мавпи» та «Миколаїв» мають невдалий відрізок, на двох ці клуби програли аж шість останніх матчів (Мавпи – 2, Миколаїв -4).Для господарів паркету це буде друга гра за останні 72 години, в той час як для Мавп це перший поєдинок команди після паузи, що пов’язана з вікном FIBA для збірних. Відповідно, на папері кращий фізичний та емоційний стан має бути саме у нашої команди, особливо на фоні надзвичайно важкої останньої гри корабелів проти Київ-Баскету, де останні поступились з різницею лише в один бал. 

Проте, погіршує ситуацію для Мавп заповнений лазарет команди. Одразу три провідні гравці змушені пропустити цей матч: Дмитро Скапінцев вибув через травму на два місяці, у Кобця та Кольченка ушкодження не настільки серйозні, проте участі у суботній грі вони також не візьмуть.

Шостим гравцем для нашого клубу сьогодні стане декілька десятків фанів, які з самого ранку відправилися до Миколаєва, аби підтримати рідний клуб!