Головний тренер і зіркові вихованці «Черкаських Мавп» запускають масштабний челендж

 «Черкаські Мавпи» запускають челендж «Ten stars basketball challenge!» у якому візьмуть участь вихованці баскетбольної школи клубу. Головний тренер «Черкаських Мавп» - Максим Міхельсон разом з іменитими вихованцями нашого клубу запускають мегачелендж для родини «Черкаських Мавп».
 

Завдання для дітей підготували імениті вихованці нашої школи, які записали відеозвернення з правильним технічним виконанням тренувальних елементів. Протягом місяця юнаки та дівчата, що займаються у нашій школі, мають інтегрувати ці елементи до свого тренувального процесу. Переможці челенджу будуть визначені 1-го червня, у День захисту дітей.

Максим Міхельсон, головний тренер «Чркаських Мавп»: «Я проводжу кожен день серію відеоконференції з дітьми і можу сказати, що з кожним тижнем все важче заохотити дітей до такого формату дистанційного навчання та тренувань. Це непросте завдання зараз стоїть перед усіма тренерами в умовах карантину. Наш меценат – Михайло Бродський став ідейним ініціатором цього челенджу. Тобто ми шукали якийсь цікавий та нестандартний підхід до тренування, який би мотивував наших дітей не припиняти роботу над собою навіть в умовах жорсткого карантину і сподіваюся нам вдалося це зробити». 

Завдання для челенджу готували 9 вихованців клубу та капітан «Черкаських Мавп» - Олександр Кольченко. Відтак визначатиметься переможець кожного з виду програми, а також загальний переможець челенджу серед хлопців та дівчат.«Ми провели відеоконференцію з усіма дітьми, усім пояснили як буде проходити конкурс. При цьому, ми зробили попереднє опитування щодо того, як часто діти виходять на свіже повітря, адже у нас є серія вправ з м’ячем. Більшість дітей та батьків, а це 90%,  зазначили, що вони виходять на прогулянки у двір, виїздять у ліс чи ще кудись. Ми не хочемо провокувати порушення карантину, але якщо діти виходять на вулицю ніхто не заважає їм взяти з собою м’яч для виконання вправ, вправи без м’яча можна робити вдома.
   
Раз на тиждень тренери кожної з команд будуть приймати у дітей проміжні підсумки, діти будуть відсилати відео із кожного з цих десяти тестів, протягом місяця ми визначимо 12 кращих юнаків та 6 кращих дівчат, у кожній вправі які й вийдуть у фінал. Після цього ми на одному з майданчиків проведемо вирішальну частину змагань та визначимо двох переможців у кожному із завдань і загалом у челеджі. За перемогу у кожному конкурсі один хлопчик та одна дівчинка отримують приз від нашої зірки. А Кращий хлопець та дівчинка у загалом челенджу отримає Суперприз - унікальну можливість потренуватися у складі головної команди клубу протягом  першого тижня зборів. Протягом цього часу вони можуть стати повноцінним членом команди Суперліги і відчути себе професійним баскетболістом», - зазначив Максим Міхельсон.

   Відзначимо, що задля участі у челенджі, окрім серії відеороликів, які вихованці нашої школи мають пересилати тренерам, потрібно відзняти відео виконання одного з елементів програми запостити у fecebook або Instagram з хештегом #Tenstarsbasketballchallenge та відзначити сторінки «Черкаських Мавп» і Максима Міхельсона.