Гриценко: "Будівництво нового Палацу спорту у Черкасах заблокував міський голова"

 Директор БК «Черкаські Мавпи» - Володимир Гриценко нещадно розкритукував міську владу за провал проекту з будівництва нового багатофункціонального Палацу спорту у Черкасах. Днями у мережи зявилися світлини та відео з будівельних майданчиків Палаців Спорту у Рівному та Хмельницькому, там тритисячні спортивні арени уже готові фактично на 50%.

Ще два роки тому Черкаси були разом із цими обласними центрами включені у перелік міст для реалізації державної програми з будівництва та реконструкції Палаців спорту. Протягом двох років на цей проект було закладено 350 мільйонів гривень.

Будівництво у Хмельницькому:
 

Будівництво у Рівному: Власне
 цей проект стартував у 2018-му з ініціативи Федерації баскетболу України, підтримки Кабінету міністрів України, Міністерства молоді та спорту і Верховної Ради України.

Проект з наданням державної субвенції міг бути реалізований лише за умов співфінансування міського та обласного бюджетів. За таким сценарієм добудовуються зараз Палаци спорту у Рівному та Хмельницькому, на черзі Житомир, Львів і Тернопіль.

Черкаси також були серед цієї когорти міст і навіть у 2018-му був зроблений проект нового Палацу спорту на 3000 глядачів, однак фінансування з міського бюджету так і не відбулося, його заблокував сам міський голова -Анатолій Бондаренко. Про це говорить директор «Черкаських Мавп» - Володимир Гриценко на своїй сторінці у fecebook.

 

«У 2018р. міська рада виділила земельний наділ під маштабне будівництво нового палацу спорту, 800 тис. грн. було надано на розроблення проекту. Держава погодилась разом з містом та областю фінансувати цей амбітний проект. Але міський голова А.Бондаренко та його кишенькова більшість заблокували в 2019р. фінансування проекту та будівництво. Наразі проект виготовлений, але місту не переданий, бо за нього Черкаси не розрахувались»!

Також Володимир Гриценко говорить і про нападки на нинішній домашній зал «Черкаських Мавп» - ПС «Будівельник» та його керівництво. Сам «Будівельник» міський голова хоче приєднати до МСК «Дніпро» і тим самим припинити самостійну діяльність одного з найуспішніших комунальних підприємств Черкас.

«Коли інші міста будують палаци спорту рекордними темпами , міський голова Черкас «робить опір» , при тому що Держава бере на себе левову частину витрат! Натомість ВО «Свобода» в міській раді , за підтримки чинного мера, та його колег по партії «Батьківщина» нещодавно розпочали цілеспрямоване знищення наявної спортивної інфраструктури – найуспішнішнішого місцевого комунального підприємства – СК «Будівельник". Мета яку переслідують ці «діячі» - звільнити успішну та незалежну директорку закладу - Світлану Бондар, яка привела палац спорту до успіху, та викинути звідти єдину професійну команду міста та області «Черкаські Мавпи» . Як бачимо ці цілі лежать в площині виключно знищення, а не створення та розбудови, і далекі від мети мерів міст Хмельницький, Рівне, Запоріжжя, Камянське», - пише Володимир Гриценко.