Челенж від Максима Міхельсона та зіркових вихованців "Мавп" заполонив соціальні мережі черкащан

 На початку травня головний тренер «Черкаських Мавп» - Максим Міхельсон запустив глобальний челендж для усіх вихованців баскетбольної школи «Черкаських Мавп».

Завдання для дітей підготували відомі вихованці нашої школи, які записали відеозвернення зі своїми 10-ма завданнями та правильним технічним виконанням тренувальних елементів. Протягом місяця юнаки та дівчата, що займаються у нашій школі, додали ці елементи до свого тренувального процесу. Переможці челенджу будуть визначені на початку червня, саме до цього часу триває конкурс.Задля участі у челенджі, окрім серії відеороликів, які вихованці нашої школи мають пересилати тренерам, потрібно відзняти відео виконання одного з елементів програми запостити у fecebook або Instagram з хештегом #Tenstarsbasketballchallenge та відзначити сторінки «Черкаських Мавп» і Максима Міхельсона.

Протягом місяця стрічки в fecebook та Instagram були переповнені відео з виконанням завдань від Михайлюка, Кобця, Білоуса та інших зіркових вихованців нашої баскетбольної школи.

Деякі з них пропонуємо до вашого перегляду.

 

Раз на тиждень тренери кожної з команд підбивають проміжні підсумки на основі відео, які пересилають діти з виконання завдань. Протягом місяця буде визначино 12 кращих юнаків та 6 кращих дівчат, у кожній вправі які й вийдуть у фінал. Після цього на одному з майданчиків буде проведемо вирішальну частину змагань та визначиться два переможці у кожному із завдань і загалом у челеджі. Кращий хлопець та дівчинка отримає Суперприз - унікальну можливість потренуватися у складі головної команди клубу протягом тижня літніх зборів. Визначення переможців відбудеться на початку червня.