Першим офіційним баскетбольним турніром в Україні стане перший тур чемпіонату України 3х3

 Федерація баскетболу України повідомляє про старт першого офіційного чемпіонату після карантину. Ним стане чемпіонат України з баскетболу 3х3, а саме його перший тур. Старт першого і доволі масштабного туру відбудеться 28 червня. А його місце буде баскетбольний майданчик київського Гідропарку.

У перші змагання уже заявилися 9 команд, реєстрація триватиме до 25-го червня. Серед учасників і вихованець "Черкаських Мавп" - Олександр Кобець, який виступатиме разом зі ще одним екс-збірником України 3х3 та колишнім гравцем "Черкаських Мавп" - Дмитром Липовцевим, складе компанію в команді цьому дуету Юрій Кондраков з "Київ-Баскету".

Цього літа ФБУ, спільно з титульним спонсором – ТМ «Парі-Матч», запропонує гравцям та любителям баскетболу 3х3 два потужні турніри, а це чемпіонат України 3х3 та Суперліга Парі-Матч 3х3.

Чемпіонат України складатиметься з трьох турів та Суперфіналу. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, перший тур відбудеться без глядачів з застосуванням протиепідемічних заходів. Більше того, участь у ньому візьме обмежена кількість команд, а саме 12 у чоловічому старті. У загальну сітку змагань вийде 8 кращих команд за рейтингом. Ще чотири команди будуть визначені шляхом кваліфікаційного турніру, який відбудеться у Гідропарку на двох майданчиках, вранці 28 червня.

Формат туру та кваліфікаційної сітки жіночих змагань змагань буде сповіщено після проходження реєстрації учасниць.

 Сама реєстрація уже доступна на платформі FIBA.

Реєстрація команд триватиме до 25 червня включно.

Попри відсутність глядачів, ми запропонуємо уболівальникам можливість спостерігати за основною сіткою змагань шляхом онлайн трансляції на сайті ФБУ.

Другий тур чемпіонату України має відбутися у середині липня, а третій – на початку серпня. Водночас Суперліга Парі-Матч 3х3 має стартувати уже наприкінці липня. Наразі у цьому турнірі зіграно три тури, попереду нас чекає ще два тури Суперліги та Суперфінал. Незабаром на сайті ФБУ буде оприлюднено повний календар чемпіонату України та Суперліги Парі-матч 3х3.

А поки, просимо реєструватися учасників на стартовий тур чемпіонату України. Буде гаряче! Команди змагатимуться на офіційному покритті 3х3, а призовий фонд цього туру складає 50 000 гривень.