ВІДЕО. Сюжет про підготовку Черкаських Мавп до нового сезону

«Черкаські Мавпи» завершили свій ліній тренувальний табір. Наша команда стала першою з колективів Суперліги Парі-Матч, котрі почали працювати.


Протягом місяця у різних локаціях займалися переважно вихованці приватної школи Михайла Бродського. Є й ті, хто минулий сезон виступав в основі клубу.

Одне із заключних тренувань команди на відкритому повітрі відвідала знімальна група ТРК "ВІККА".Відзначимо, що склад команди - зовсім юний. Найстарші тут - вихованці "Мавп" Нікіта Руслов, Іван Ткаченко, Дмитро Скапінцев, Ігор Сергеєв, Нікіта Воєвода, Олег Бондаренко й Дмитро Нагорний. Решта гравців – це молодь, яка якісно зарекомендувала себе у матчах за дублюючий склад. Наймолодший серед них – 15-річний Владислав Єфименко, який виступає у ВЮБЛ за «Черкаські Мавпи-05» та «Мавпи-04». Також до тренувань подекуди залучалися й 14-річні гравці. Іноді тренування співпадали із заняттями команд 9-10-річних юнаків.

Тренувальний табір «Черкаські Мавпи» завершили з позитивними новинами. Клуб уклав перші контракти на новий сезон. Угоди продовжили Сеад Хаджифейзович і Володимир Конєв.

А гравець команди Нікіта Руслов вирушив до табору національної збірної України 3x3.