Нікіта Руслов у таборі збірної України готується до Євробаскету 3х3

Гравець «Черкаських Мавп» Нікіта Руслов проводить літо в режимі баскетболу. Після завершення збору з основною командою наш баскетболіст почав роботу в таборі збірної України 3х3. Нині національна команда працює в Одесі, де 19 липня участь у турі чемпіонату України.

У таборі збірної працює 8 баскетболістів. Половина з них увійде до фінального складу команди України. Нікіта Руслов один із двох у команді, кто минулого року виборов срібні медалі чемпіонату світу U-23.

Баскетболіст розповів про перший збір команди України: «Збір проходить продуктивно. Щодня у нас по два тренування. Вранці працюємо у залі, підтягуємо фізичну форму, щоб всі були в одному стані і поступово виходили на пік. Ввечері займаємося на корті, відточуємо командні взаємодії. Готуємося до Суперліги 3х3. Гратимемо двома складами. Атмосфера в команді хороша, всі знаємо один одного по чемпіонату, на майданчику поступово зігруємося. Звикаємо до корту та специфіки баскетболу 3х3.

Для мене головне завдання – показати себе якнайкраще та потрапити до фінального складу збірної України, щоб взяти участь у чемпіонаті Європи», - говорить Нікіта Руслов, гравець «Черкаських Мавп».

В Одесі збірна працюватиме до 20 липня. Наступний збір команда розпочне вже у серпні.

А восени Руслов має шанс потрапити на чемпіонат Європи з баскетболу 3х3. Збірна України потрапила до 12-ти кращих команд, які з 24 по 26 вересня зіграють на чемпіонаті в Антверпені (Бельгія).

Нагадаємо, що нещодавно Нікіта Руслов продовжив контракт із «Черкаськими Мавпами».