Троє гравців Черкаських Мавп потрапили до збірної України U-20

Наші у збірній! Баскетбольна школа "Черкських Мавп" продовжує постачати кадри до збірниї України. Гравці клубу Ігор Сергеєв, Юрій Романовський та Сергій Мельник запрошені до табору молодіжної збірної України. Черкасці увійшли до списку із 14-ти гравців, котрих запросив головний тренер команди U-20 Віталій Степановський.

Чоловіча молодіжна збірна України розпочала тренувальний збір в Южному. Команда Віталія Степановського працюватиме з 14 по 25 липня. 

Центровий Ігор Сергеєв є гравцем основної команди "Черкських Мавп". Захисник Сергій Мельник та форвард Юрій Романовський є одними з лідерів команди "Черкаських Мавп-2".

Відзначимо, що цього року всі молодіжні чемпіонати Європи було перенесено на 2021 рік через пандемію коронавіруса. Чоловіча збірна України U-20, нагадаємо, представлена в Дивізіоні А. 

Нагадаємо, що у таборі збірної України 3х3 працює гравець "Мавп" Нікіта Руслов. Також вихованці баскетбольної школи клубу Владислав Єфименко, Аріна Фатнєва та Кіра Куроп'ятник займаються у юнацьких збірних України.