Володар перснів, трилери та драми – улюблені фільми гравців «Черкаських Мавп»

За період затяжного карантину в багатьох із нас списки з переглянутих фільмів поповнились кількома назвами. І за неможливості відвідувати кінотеатри ми все частіше звертались до улюблених кінострічок, які так чи інакше вплинули на нас та залишили особливі спогади. Які ж фільми, на думку гравців клубу, обовязкові для перегляду?

Форвард Сергій Попов – прихильник містичних фільмів та стрічок в стилі фентезі. На ряду з історичною «Троєю», можна знайти одну з екранізацій коміксів Marvel – художній фільм «Тор» та фантастичний бойовик «Люсі», в основу якого закладений міф про 10% мозку, що використовує звичайна людина у повсякденному житті. Доповнює список Сергія містична драма «Знайомтесь, Джо Блек» про Ангела Смерті, який вирішує взяти вихідний та провести день серед людей, та, звичайно ж, «Володар перснів» - «must-see» серед тих, хто обожнює фентезі.

Кінематографічні смаки Володимира Конєва різняться – від кримінального трилеру «Святі з нетрів» до психологічної драми «Одержимість». Форвард не оминув увагою і оскароносний «Інтерстеллар» - науково-фантастичний фільм, який у 2014 році отримав відзнаку за найкращі спецефекти. Ну і, як без класики – «Матриця» та «Володар перснів» варті того, аби час від часу їх переглядати.

Вихованець «Черкаських Мавп» Ігор Сергеєв полюбляє полоскотати фільмами в стилі хоррор. Серед улюблених – американські фільми жахів «Тихе місце» (2018) та «Пташиний короб» (2018). Події в обох стрічках відбуваються у постапокаліптичному світі, де життя перетворилось на постійне виживання та пошуки засобів для існування. Одноіменна екранізація книги Джеймса Дешнера «Той, що біжить в лабіринті» (2014) та кримінальна комедія Гая Річі «Джентельмени» (2019) вибиваються з обойми «жахів», проте тримають у напрузі до останнього. Особливу увагу Ігор звертає на трагікомедію «1+1» (2011), яка стала одним із найуспішних фільмів французькою мовою в багатьох країнах світу в своєму жанрі. А для гарного настрою – відома франшиза «Таксі». Даніеля Моралеса знають всі, чи не так?


Далі буде..