Партнери Мавп облаштовують у Черкасах сучасний баскетбольний майданчик (Відео)

Ще одним спортивним майданчиком більше. "Черкаські Мавпи" разом зі своїми партнерами продовжують покращувати місто новими якісними об'єктами.Силами "Групи Венето" та інших партнерів на подвір'ї черкаської школи №18 незабаром з'явиться сучасний і багатофункціональний майданчик. На цьому місці баскетбольний майданчик існував вже 60 років, але в останні роки став непридатним для занять.
Зусиллями почесного президента БК "Черкаські Мавпи" Олександра Згіблова об'єкт почали реконструйовувати. За його словами, коли рік тому він побачив, що учні школи грають у баскетбол на старому порепаному асфальті, наражаючись щоразу на небезпеку травмуватися, вирішив збудувати сучасний майданчик.

Олександр Згіблов, почесний президент БК "Черкаські Мапи":
"Ми шукали спонсорів, меценатів, зверталися до різних підприємців. Зрештою разом із Олександром Радуцьким знайшли відповідну суму коштів і відремонтували майданчик. Тепер тут сучасне покриття, яке менше травмуватиме дітей, встановили нові баскетбольні конструкції, які відрізняються від радянських. Тепер тут, на «Хімселищі», на території школи № 18 можна буде проводити змагання навіть всеукраїнського рівня, - розповів депутат від Партії вільних демократів".Торік за кошти мецената та президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського була відремонтована спортивна зала школи № 18. Сума приватних інвестицій – 2,5 млн. грн. Там була замінена підлога, облаштовані баскетбольні конструкції, зроблені роздягальні та душові кімнати. Були створені і успішно функціонують два спортивні баскетбольні класи.  


Новий баскетбольний майданчик із сучасним покриттям обійшовся у понад 600 тис. грн. Очікується, що на оновленому майданчику зможуть приймати місцеві змагання. Також планують облаштувати трибуни, аби в майбутньому на цій арені приймали всеукраїнські змагання з баскетболу та баскетболу 3х3.