Дмитро СКАПІНЦЕВ: «Отримав величезний досвід у збірній України»

Центровий "Черкаських Мавп", вихованець приватної баскетбольної школи Михайла Бродського Дмитро Скапінцев днями повернувся з табору національної збірної України.


Протягом 11-ти днів 22-річний гравець працював разом з найкращими баскетболістами України. Нагадаємо, що для Скапінцева це був дебют у національній команді. Після повернення зі збірної Дмитро поділився з нами враженнями від роботи.

Дмитро Скапінцев, гравець "Черкаських Мавп":
"Це були насичені півтора тижні. Я радий, що потрапив до збірної України. Вдячний тренеру національної команди Айнарсу Багатскісу за цей виклик. Розумію, що це свого роду аванс для мене. Я намагався показати свої найкращі якості на цьому зборі. Було дуже складно, я тренувався із сильними гравцями - кращими центровими. Особливо запам'яталася робота з В'ячеславом Кравцовим. Це дійсно кращий центровий України. Було непросто з ним. Я побачив, що мені ще треба вдосконалювати і покращувати свою гру.
Тренер збірної дав мені чимало настанов, постійно підказував як діяти на майданчику, як займати позицію. Також ми спілкувалися і на інші теми. Як потібно діяти в різних ситуаціяї, як чинити. Це був величезний досвід для мене".


Відзначимо, що під час зборів у Києві Дмитро Скапінцев проживав в одній кімнаті з капітаном збірної В'ячеславом Кравцовим, який допомагав черкасцеві.

"Дмитро Скапінцев - гравець зі зростом 215 см, у нього є координація, є свої рухи. Йому б побільше ігрового досвіда у Суперлізі. Зараз він більше як гравець на персппективу. Живу з ним разом в одній кімнаті, трохи підказую йому”, - сказав Кравцов.

Дмитро Скапінцев вже у Черкасах готується до першого збору "Черкаських Мавп".