Стали відомі результати тестування Черкаських Мавп на коронавірус. Заражених немає!

Гравці, тренери та персонал БК "Черкаські Мавпи" днями пройшли тестування на коронавірус. 
Сьогодні, 17 серпня лабораторія надала результати ПЛР-тестів на Covid-19.
Всі вони показали негативний результат.


Тестування проходили гравці основи: Сергій Попов, Іван Ткаченко, Нікіта Руслов, Ігор Сергеєв, Дмитро Скапінцев, Антон Дзюба, Олег Бондаренко, Дмитро Нагорний. Володимир Конєв нещодавно пройшов тестування у Харкові, яке показало негативний результат.

За день до цього тест пройшов і Сеад Хаджифейзович, котрий також виявився абсолютно здоровим. Боснійський форвард задоволений, що результат виявися негативним. Баскетболіст поділився враженнями від перших днів у Черкасах.

"Тест пройшов в перший же день перебування у місті і сумлінно дотримувався обсервації вдома. Було важко, бо скучив за Черкасами та друзями, проте маємо звикати до нових реалій сьогодення. Самоізоляція, так самоізоляція. Радий, що тест показав негативний результат і тепер я можу почати роботу. Я скучив за баскетболом, скучив за тренуваннями та командою. Вподіваюсь на хороший та успішний майбутній сезон. Втім головне – щоб усі були здорові", - сказав Хаджифейзович.


Після тестування на коронавірус баскетболісти "Мавп" успішно пройшли обов'язковий медогляд. Баскетболісти готові до роботи. Травма є лише в Івана Ткаченка. Втім форвард вже за місяць повинен розпочати повноцінні тренування.

Вже завтра "Черкаські Мавпи" розпочнуть перші тренування. Протягом цього тижня команда буде поділена на кілька груп, гравці тренуватимуться з дотриманням соціальної дистанції. А повноцінний підготовчий збір "Черкаських Мавп" розпочнеться 25 серпня.