Вітаємо з Днем Незалежності України!!!

Сьогодні відзначається 29-та річниця Незалежності України.

Гравці "Черкаських Мавп", тренери та адміністрація клубу вітає всіх жителів країни із цим важливим святом!

Володимир Конєв, форвард "Черкаських Мавп":
"День Незалежності - чудове свято, одне з найважливіших для кожного українця. Воно по суті означає, що ми є вільними і незалежними. Хочеться в це вірити. Бажаю всім миру і добробуту!
У моїй сім'ї немає якихось традицій святкування Дня Незалежності. Втім у цей день завжди відчуваєш гордість і піднесення".


Нікіта Руслов, захисник "Черкаських Мавп":
"День Незалежності - важливий день, знакове свято для нашої країни. Цього дня загальнонаціональний вихідний і в кожного з нас є нагода провести більше часу із сім'єю, зі своїми рідними. Коли грав за збірну на міжнародних турнірах завжди відчував гордість від того, що я українець, що представляю свою країну і рідне місто. День Незалежності - ще одна нагода відчути гордість за свою країну. Хочу привітати наших уболівальників, черкасців і всіх українців із цим світлим святом!"

Олег Бондаренко, захисник "Черкаських Мавп":
"Вітаю всіх вболівальників, всіх жителів України хочу привітати з Днем Незалежності! Я патріот своєї країни. Я з южної частини країни, але ходив в українську школу. З багатьма друзями розмовляю українською мовою. Це хороше тепле свято. У нашій родині цього дня завжди телефонують рідні - бабусі, дідусі, всі вітають одне одного".